Kasia Kulig-Moskwa
dr Katarzyna Kulig-Moskwa

Doktor nauk ekonomicznych o specjalizacji zarządzanie. Kierownik zespołu dydaktycznego zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Praktyk i teoretyk w obszarze zagadnień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, public relations, zrównoważonego rozwoju i ESG. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w zespołach projektowych oraz jako konsultant ds. zarządzania. Trener biznesu, wykładowca na studiach pierwszego, drugiego stopnia i podyplomowych. Naukowo interesuje się zagadnieniami zrównoważonego rozwoju i ESG, a także CSR w obszarze miejsca pracy oraz rozwojem pracowników. Na co dzień współpracuje z firmami w zakresie programów dydaktycznych i konsultingowych.

Magdalena Gruszka

Certyfikowany Trener Biznesu, Coach oraz Psychoterapeuta. Od 12 lat projektuje oraz realizuje szkolenia miękkie i warsztaty rozwojowe. W latach 2008-2014 związana z przemysłem motoryzacyjnym, pracowała jako HR Business Partner oraz Trener Wewnętrzny w WABCO Polska.  Od stycznia 2013 r. prowadzi prywatny gabinet psychologiczny, w którym oferuje możliwość psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, a także life & business coaching. Wykłada na studiach podyplomowych, magisterskich oraz licencjackich psychologię zarządzania oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Psychologia, Szkoły Trenerów Biznesu Moderatora oraz Studium ZZL. Ekspert z zakresu selekcji ukierunkowanej, zarządzania rozwojem pracowników oraz mediacji. Stypendystka na East Carolina University w Stanach Zjednoczonych na programie Master of Industrial / Organizational Psychology oraz dyplomowany Praktyk NLP.

Alicja Biłozor

Dyplomowany, doświadczony coach, certyfikowany trener, ekspert w dziedzinie zarządzania ludźmi w organizacjach, doświadczony menedżer, psychoterapeuta w trakcie szkolenia.Absolwentka Szkoły Coachingu Menedżerskiego „Moderator”, absolwentka Szkoły Trenerów Zarządzania „MATRIK” oraz uczestniczka studiów psychologicznych w SWPS. Od 1998r. związana zawodowo z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2011 roku prowadzi wykłady w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na studiach stacjonarnych i podyplomowych z zakresu organizacji funkcji personalnej, systemów motywacyjnych, metod i technik zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania talentami oraz audytu personalnego. O 2013 roku zajmuje się coachingiem kariery oraz biznesowym, realizacją szkoleń komercyjnych, doradztwem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, od 2015 r. prowadzi praktykę psychoterapeutyczną.

Joanna Ciołek

Psycholog. Doradca personalny. Coach. Z zarządzaniem zasobami ludzkimi związana od 2005 r. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie oraz w budowaniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Współpracowała z organizacjami pozarządowymi przy realizacji projektów edukacyjnych i aktywizacyjnych, a także z wieloma firmami, dla których przeprowadzała szkolenia i realizowała projekty z zakresu doradztwa personalnego – o tematyce motywowania pracowników, przeprowadzania procesów rekrutacyjnych, budowania własnego wizerunku - autoprezentacji, zarządzania zespołem, komunikacji oraz różnorodności kulturowej. Jest wykładowcą na Uniwersytecie WSB Merito, gdzie prowadzi zajęcia z tematyki HR-owej.

dr Marzena Adamczyk

Doktor nauk ekonomicznych. Interesuje się tematyką różnic kulturowych, zarządzaniem zasobami ludzkimi, negocjacjami, savoir-vivre oraz finansami międzynarodowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu zasobami ludzkimi, w szczególności zagadnieniami związanymi z rozwijaniem kwalifikacji menedżerskich oraz budowaniem relacji w zespole. Pracuje jako adiunkt w zespole Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, w latach w latach 1997-2011 adiunkt w Katedrze Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Autorka artykułów naukowych poświęconych m.in. globalnemu kryzysowi gospodarczemu, międzynarodowej architekturze finansowej i znaczeniu różnic kulturowych w biznesie, które publikowane były w Pracach Naukowych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (obecnie Uniwersytet WSB Merito) oraz Central European Review of Economics and Management – wydawnictwie naukowym Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet WSB Merito).