Grupa studentów skok budynek WSB

Dobre studia, niesamowity czas, najlepsze wspomnienia

Studia to niesamowity okres. Czas nauki, świetnej zabawy, samodzielności i pierwszych poważnych obowiązków. W czasie studiów możesz rozwinąć skrzydła i świadomie kształtować swoją osobowość. W WSB zrobisz to z łatwością i skupisz się na tym co naprawdę ważne.

Na uczelni:

 • otrzymujesz bezpłatne konto pocztowe i możesz korzystać m.in. z usługi Microsoft Office 365 – całego pakietu Office oraz usług w chmurze
 • uczestniczysz w wykładach i ćwiczeniach, które odbywają się w wygodnych i dobrze wyposażonych salach
 • skorzystasz z licznych pracowni komputerowych i specjalistycznych laboratoriów, tj. np. Centrum Lean Management, RFID, CISCO, SAP Next-Gen, iMAC, Technologii LTE i 5G powered by Nokia, w tym wirtualnych laboratoriów (VDI)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LABORATORIACH

 • wypożyczysz książki i czasopisma lub skorzystasz z nich na miejscu w czytelni
 • zrobisz kopię notatek w punktach ksero na terenie uczelni
 • połączysz się z siecią Wi-Fi
 • znajdziesz sklepiki, automaty z przekąskami i kawą oraz bistro, w którym zjesz ciepły i smaczny posiłek w dobrej cenie
 • w czasie przerw pomiędzy zajęciami zrelaksujesz się w specjalnie zaaranżowanych do strefach studenta, a w cieplejsze dni – w zielonej części kampusu.
Grupa uczelnia uśmiech komputer

Program rabatowy

"Wiele Studenckich Bonusów" to program rabatowy, który powstał specjalnie dla studentów i uczestników studiów podyplomowych WSB, aby uatrakcyjnić im życie studenckie we Wrocławiu. 

 

Wystarczy, że u naszych partnerów okażesz ważną legitymację studencką WSB (dotyczy studentów) lub specjalną kartę rabatową (dotyczy uczestników SP),a otrzymasz obowiązujący w danych czasie rabat.

 

Sprawdź swoje zniżki

Study in Wroclaw

Study in Wroclaw to pierwszy w Polsce realizowany przez Urząd Miasta projekt edukacyjny jednoczący działania promocyjne czołowych wrocławskich uczelni wyższych ukierunkowane na wsparcie rekrutacyjne i adaptacyjne kandydatów i studentów z zagranicy. Wrocław jako jeden z najdynamiczniejszych ośrodków akademickich nie z przypadku jest drugim (po Warszawie) miastem w Polsce najchętniej wybieranym przez studentów zagranicznych.

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest wieloletnim partnerem projektu. W ramach projektu uczelnia oferuje 5 miejsc na studiach I lub II stopnia na zasadach zwolnienia z opłat. Ze szczegółowymi informacjami na temat udziału w konkursie na bezpłatne miejsca można zapoznać się na stronie projektu lub kontaktując się z biurem projektu:

 

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.
Tel. +48 71 7767133,  +48 728 388 907 (Viber, WhatsApp)
office@study-in-wroclaw.pl
study-in-wroclaw.pl

Study in Wrocław logo

Gdzie nas znajdziesz?

Kampus WSB we Wrocławiu obejmuje 5 budynków zlokalizowanych przy ul. Fabrycznej:

 • budynek A - główny gmach WSB, w którym znajduje się m.in. Biuro Rekrutacji i Biblioteka wraz z czytelnią.
 • budynek B, C oraz H
 • budynek G - jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych na Dolnym Śląsku, oddany do użytku w 2020 r. To tutaj mieszczą się działy administracyjne uczelni, które zajmują się bezpośrednią obsługą studentów. Są to m.in. Dziekanaty, Dział Obsługi Finansowej Studenta, Biuro Karier, Dział Praktyk, gabinety Dziekana i Prodziekanów oraz Biuro Obsługi Osób z Niepełnosprawnością. Dowiedz się więcej.
1

W pobliżu kampusu znajduje się wiele biurowców, budynków przemysłowych i fabryk obejmujących obszar Wrocławskiego Parku Przemysłowego, Wrocławskiego Parku Biznesu oraz Wrocławskiego Parku Technologicznego.

 

Dla ponad 25 000 osób ta część miasta jest miejscem pracy i nauki. Drugiej takiej przestrzeni, przenikania się wielu inicjatyw i aktywności, nie znajdziesz we Wrocławiu

 

Skorzystaj z aplikacji jakdojade.pl i sprawdź, jak dojechać lub dojść na piechotę do WSB z miejsca, w którym się znajdujesz.

Mapa kampusu przy ul. Fabrycznej

Zobacz co dla Ciebie mamy:

Monitor
Extranet to wewnętrzny system komunikacji z uczelnią. Sprawdzisz tutaj wszystkie stany swoich płatności, odpowiedzi na podania, plany zajęć, oceny, programy studiów, informacje dotyczące praktyk i stypendiów, godziny dyżurów władz oraz działów administracji wraz z adresami e-mail i numerami telefonów.
Na platformie e-learningowej Moodle zamieszczamy materiały zarówno te niezbędne na zajęciach, jak i te, które dodatkowo rozwiną Twoje kompetencje. Ponieważ masz do nich nieprzerwany dostęp, pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy i rozwoju umiejętności, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.
Laptop
VDI (ang. Virtual Desktop Infrastructure) czyli wirtualna infrastruktura desktopowa, dzięki której możesz uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych online i realizować program kształcenia zgodnie z wybranym przez siebie kierunkiem studiów.
Książki
Już podczas pierwszej sesji zrozumiesz, jak ważne w życiu każdego studenta są doskonale wyposażone i dobrze zorganizowane biblioteka oraz czytelnia!
Krawat
W Biurze Karier pomożemy Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwimy odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Wyższą Szkołą Bankową, oraz wesprzemy w poszukiwaniach stałej pracy.
Dziekanat to niezwykle ważne dla studenta miejsce. To tutaj np. otrzymasz legitymację studencką.
Chcesz na bieżąco wiedzieć o tym jak wygląda życie studenckie, śledzić ciekawe inicjatywy kolegów i wykładowców, złożyć życzenia urodzinowe ulubionemu portierowi, przeczytać artykuły, zobaczyć stream z absolutorium?
Jeśli marzysz o studiach w innym kraju, znasz języki obce i kochasz podróżować przyjdź do nas, do Centrum Współpracy Międzynarodowej, postaramy się znaleźć najlepszą propozycję dla Ciebie.
Organizacja
Organizacje studenckie są dużą szansą na zdobycie nowego doświadczenia i realizację dodatkowych, często bardzo dużych, projektów. Chcesz się dodatkowo rozwijać w przyjaznym gronie kolegów? Zobacz, jakie koła naukowe i inne organizacje działają w WSB!
Puchar
Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz rozpocząć studia na naszej uczelni, możesz skorzystać z wielu ułatwień tj. przystosowane dla osób niedowidzących stanowiska komputerowych w bibliotece, indywidualny tok studiów, wsparcia w aktywizacji zawodowej i wiele innych.
kobieta komputer kawa
Hantel
Studenci WSB lubią aktywne życie! Zadbaj o kondycję fizyczną, uczestnicząc w zajęciach sportowych. Na pewno znajdziesz dyscyplinę, która Cię zainteresuje.
WSB Wrocław, stojąca kobieta w okularach i marynarce.
Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu z dnia 12 października Rektor powołał Panią Inez Pomorską-Jarząb na funkcję Rzecznika Praw Studenta na rok akademicki 2020/2021.
Microsoft
Studenci studiów wyższych WSB dostają licencję A3, która obejmuje popularne aplikacje, m.in.: Outlook, Teams, Word, PowerPoint, Excel i OneNote, SharePoint, Sway, Forms, dzięki którym wykładowcy i studenci mogą ze sobą współpra- cować, komunikować się bez zakłóceń i tworzyć wspólne projekty w czasie rzeczywistym.