Miło nam poinformować, że studenci I i II stopnia wszystkich trybów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu mają możliwość bezpłatnego pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego Office 2016 w ramach subskrypcji Microsoft 365 A3 dla uczniów lub studentów.

 

Korzystaj z pakietu Office online lub zainstaluj na swoim urządzeniu:

 • Przejdź do portalu Office 365
 • Zaloguj się za pomocą swojego uczelnianego adresu e-mail: nazwisko_numeralbumu@cloud.wsb.wroclaw.pl
  Nazwisko należy napisać bez polskich znaków i bez spacji. Jeżeli nazwisko jest kilku członowe, rozdziel znakiem myślnika lub kropki.
  Hasło otrzymasz w wiadomości e-mail, informacja rozsyłana jest podczas zakładania konta na prywatny adres e-mail podany w Extranecie. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, spróbuj użyć funkcji odzyskiwania konta. Przy logowaniu podaj swój login uczelniany i przejdź dalej, w oknie wprowadzania hasła kliknij „Nie pamiętam hasła”. Na prywatny adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z kodem weryfikacyjnym. Jeśli w dalszym ciągu wystąpi problem z zalogowaniem, skontaktuj się z Administratorem. 
 • Kliknij przycisk "Zainstaluj pakiet Office" 
 • Aktywuj pakiet Office
 • Po zakończeniu instalacji uruchom dowolną aplikację z zainstalowanego pakietu (Word, Excel, Outlook) i aktywuj pakiet uczelnianym kontem Office365 (w menu Plik – Konto) aby uzyskać jego pełną funkcjonalność.

Uwaga, uczelnianym kontem Office365 należy logować się do wszystkich klasycznych aplikacji Office (w tym Teams) jak i do portalu Office365 online.
 
W ramach Office 365 zyskujesz:

 • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
 • Możliwość instalacji pakietu Office na maksymalnie 5 urządzeniach (komputerach PC lub Mac, urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android lub Windows
 • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive

Pakiet Office może być wykorzystywany przez cały okres trwania nauki. Korzystajcie z pełni możliwości, jakie daje Wam najnowszy pakiet Office i nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami z innymi!

 

W razie pytań lub problemów dotyczących instalacji prosimy o maila na adres admin365@wsb.wroclaw.pl

Czytaj więcej