Najważniejsze informacje organizacyjne

Witamy w gronie studentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu!

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś składając swoje dokumenty rekrutacyjne na studia. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Przed rozpoczęciem zajęć zachęcamy do zapoznania się ze skrótem najważniejszych informacji organizacyjnych oraz przydatnych stron.

UWAGA!
W związku z trwającą inwestycją TAT obejmującą również ul. Strzegomską i Fabryczną zachęcamy do sprawdzania aktualnego dojazdu na:

 • Portalu jakdojade.pl/wroclaw, na którym znajdziesz połączenia komunikacji miejskiej (punkt docelowy - Wyższa Szkoła Bankowa Aleja Absolwenta, wysiądź na przystanku Fabryczna.)
 • Profilu Wrocławskie Inwestycje, a w szczególności obserwowanie #budujemyTAT

Studia od października

W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 zajęcia będą odbywać się w modelu mieszanym, nazywanym również hybrydowym.

 

Oznacza to, że część zajęć będzie prowadzona w trybie tradycyjnym, czyli w murach uczelni a część w trybie zdalnym, czyli online. W semestrze zimowym przeważająca część zajęć będzie się odbywała w trybie zdalnym, dotyczy to zajęć wykładowych, konwersatoryjnych i seminaryjnych, a także ćwiczeniowych i projektowych. Zajęcia te odbywać się będą w czasie rzeczywistym, czyli synchronicznie. W tym celu będzie wykorzystywana aplikacja Teams dostępna w ramach pakietu Microsoft 365, który jest bezpłatnie udostępniany studentom przez uczelnię.

Studia od października _ info

Harmonogramy określające, które zajęcia odbędą się w trybie zdalnym (online), a które w trybie tradycyjnym (w salach na uczelni).

 

SPRAWDŹ

 

Informacje te znajdziesz w zakładce Informacje w związku z koronawirusem w module "Studia w semestrze zimowym 2020/2021" oraz w Extranecie.

Aktualne informacje o kształceniu od października wraz z informacjami z jakich technologii i udogodnień będziesz korzystać znajdziesz w tej zakładce oraz na stronach:

Pinezka
Mapa kampusu
Palec
Ważne informacje:

Kompendium wiedzy dla nowych studentów

POBIERZ

 

Przewodnik dla studentów międzynarodowych

POBIERZ

 

Kontakt z działami administracyjnymi tj. biuro rekrutacji, dziekanaty itd.

LISTA KONTAKTÓW

 

Grupa na FB: Studenci WSB - informacje organizacyjne

DOŁĄCZ DO GRUPY

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na większość Twoich pytań - koniecznie odwiedź te strony!

Extranet oraz numer albumu

Już we wrześniu każdy nowy student WSB otrzyma na swój adres e-maila:

 • numer albumu (indywidualny numer każdego studenta, którym identyfikujesz się na uczelni)
 • informacje o dostępnie do Extranetu (wewnętrzny serwis internetowy, który stworzyliśmy po to, aby Twój kontakt z uczelnią, był maksymalnie szybki i bezproblemowy)

Dostęp do Extranetu (w języku polskim i angielskim):
 

EXTRANET PL  EXTRANET ANG

 • Login: wrxyyyyy (zostanie przesłany w treści e-mail)
 • Hasło: numer PESEL (Cudzoziemcy nieposiadający nr PESEL wpisują daty urodzenia wg formatu - rrmmdd00000)
   

UWAGA!
Po otrzymaniu wiadomości e-mail z hasłem i loginem odczekaj 24h i dopiero wtedy spróbuj zalogować się do Extranetu. Jeśli jesteś absolwentem studiów I stopnia WSB i kontynuujesz naukę na studiach II stopnia, Twój numer albumu oraz sposób logowania do Extranetu nie ulega zmianie.

Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia o charakterze organizacyjnym w trybie zdalnym, przeznaczone dla studentów I roku.
Zajęcia odbywają się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, są to webinary otwarte (nie wymagają logowania się). Zapis wideo z webinaru można odtworzyć po zalogowaniu się do aplikacji Microsoft Teams.

 

26 września br. godz. 10:00 - dla studentów niestacjonarnych                WIDEO ZE SPOTKANIA

30 września br. (środa) godz. 10:00 - dla studentów stacjonarnych       WIDEO ZE SPOTKANIA

30 września br. (środa) godz. 13:00 - dla studentów ścieżek anglojęzycznych.   START    Język spotkania: angielski

 

UWAGA! Szczegółowe informacje o pierwszych zajęciach znajdziesz w aktualności.

Szkolenia z Teams

Bezpłatne szkolenia z obsługi aplikacji Teams "Jak zdalnie brać udział w zajęciach w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu za pomocą aplikacji Microsoft TEAMS". Szkolenia będą mieć ten sam poziom merytoryczny, a studenci mogą wybrać najdogodniejszy dla siebie termin uczestnictwa. 

26 września br. (sobota) o godz. 15:00     WIDEO ZE SZKOLENIA

 

27 września br. (niedziela) o godz. 15:00  WIDEO ZE SZKOLENIA

 

30 września br. (środa) o godz. 15:00        WIDEO ZE SZKOLENIA

 

Szkolenie dla studentów ścieżek anglojęzycznych. Uwaga! Język spotkania: angielski.

30 września br. (środa) o godz. 19:00         START

Webinary z Dziekanem

Zapraszamy na webinary z Dziekanem Wydziału Finansów i Zarządzania dr. hab. Radosławem Kamińskim, prof. WSB. Będzie to okazja do zadania pytań oraz uzyskania dodatkowych informacji organizacyjnych.

Spotkania odbywają się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, są to webinary otwarte (nie wymagają logowania się). Zapis wideo z webinaru można odtworzyć po zalogowaniu się do aplikacji Microsoft Teams.

 

28.09.2020 r. godz. 18:00 – dla studentów WSB    WIDEO ZE SPOTKANIA

 

29.09.2020 r. godz. 19:30 – dla studentów WSF, którzy kontynuują studia w WSB   WIDEO ZE SPOTKANIA

 

Więcej informacji o webinarach.

Zapisy do grup

Na pierwszym roku danego kierunku może być nawet kilkuset studentów. W takim gronie przeprowadzenie wykładów lub ćwiczeń byłoby nieefektywne a nawet niemożliwe. Dlatego dzielimy studentów na mniejsze grupy administracyjne. Każdy student musi być przypisany do grupy i dopiero wtedy będzie mógł zobaczyć swój plan zajęć

 

Jak zapisać się do grupy?

Zapisy odbędą się online za pośrednictwem Extranetu. 

 • Zapisy od 24.09.2020 r. – dla studiów I stopnia (licencjackie i inżynierskie)
 • Zapisy od 25.09.2020 r. – dla studiów II stopnia (magisterskie i jednolite magisterskie).

Zaloguj się do Extranetu, wejdź w zakładkę „Organizacja toku studiów” -> „Zapisy do grup” i tam znajdziesz dalsze informacje.

 

UWAGA! JAK SPRAWDZIĆ CZY ZOSTAŁEŚ ZAPISANY DO GRUPY
Jeśli na którymś kierunku jest tylko jedna grupa, to student może być już odgórnie do niej zapisany. Można to sprawdzić w następujący sposób, wejdź w sekcję "Mój profil" -> "Moje dane" -> "Grupy do których należysz" i kliknij "zobacz grupy". Wyświetlą Ci się grupy do których należysz (bo zapisałeś się sam lub zostałeś zapisany automatycznie).


Każdy student musi zapisać się do grupy!
Osoby, które nie zapiszą się samodzielnie zostaną przypisane do grup na podstawie decyzji Dziekana. Studenci na specjalnościach anglojęzycznych (Business Administration, Software Development, International Management) będą automatycznie przypisani do grup, a informacje znajdą w Extranecie (w Extranecie anglojęzycznym w zakładce „My profile -> About me”).
 

Legitymacje studenckie

Legitymacje wydawane będą w Dziekanacie nie wcześniej niż 1 października. Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem, aby odebrać legitymację. 

 

Absolwenci WSB we Wrocławiu mają ważne legitymacje do końca listopada, informacje dotyczące przedłużania legitymacji będą przekazane w zakładce Dziekanat w Extranecie.

Jeśli w czerwcu 2020 r. ukończyłeś studia I stopnia w WSB we Wrocławiu i posiadasz legitymację studencką, możesz ją przedłużyć w Dziekanacie studiów magisterskich, aby nie ponosić kosztów wydania nowej legitymacji (dotyczy Wydziału Finansów i Zarządzania we Wrocławiu).


Absolwentom Wydziału Ekonomicznego WSB w Opolu zostaną przygotowane nowe legitymacje. Prosimy o dokonanie płatności za legitymację. 

Pakiety startowe

Pakiety startowe to materiały stanowiące zbiór podstawowej wiedzy z danej dziedziny niezwykle przydatne dla osób, które ukończyły inny kierunek studiów I stopnia niż kontynuowany na studiach II stopnia. Dzięki tym materiałom możesz lepiej przygotować się do zajęć.


Pakiety zostały przygotowane w formie multimedialnych kursów we współpracy z menedżerami kierunków:

PAKIETY STARTOWE

HARMONOGRAMY ZJAZDÓW

Harmonogram zjazdów na cały rok będzie dostępny od września w Extranecie:

 • „Plan zajęć (Class schedule) -> Plany na semestr (Term schedule)” – plany w formie pliku Excel na cały semestr dla całego rocznika, widoczne na tydzień przed pierwszymi zajęciami. 
 • „Informacje dla I roku – pierwszy zjazd” - szczegóły pierwszego zjazdu w pliku Excel
 • „Plan zajęć -> Harmonogram zjazdów” – terminy zjazdów na cały rok akademicki
 • „Plan zajęć (Class schedule -> Mój plan (My class schedule)” – indywidualny plan zajęć

 

UWAGA! 
Aby widzieć plan musisz być przypisany przez Dziekanat do grupy. 
Plan będzie zawsze widoczny na dwa dni przed planowymi zajęciami
Na planie zajęć w polu "Uwagi" przy każdych zajęciach znajdą się specjalne oznaczenia (np. Moodle-R, Moodle-N, Microsoft Office 365, Microsoft Teams, VDI), które będą informowały o sposobie prowadzenia tych zajęć w przypadku nauki zdalnej.

 

Zamieszczone harmonogramy zjazdów dla I roku studiów magisterskich dotyczą zarówno ścieżki tradycyjnej jak i ze studiami podyplomowymi.

Kody dostępów do zajęć

Informacja o zamieszczaniu w planach zajęć kodów dostępu do zajęć prowadzonych na platformie MS Teams w semestrze zimowym 2020/2021 - sprawdź szczegóły.

Kształcenie na odległość

Jeśli będzie taka konieczność jesteśmy na to gotowi! Zajęcia podczas nauki zdalnej prowadzimy z wykorzystaniem trzech rozwiązań: 

Elektroniczne zasoby Biblioteki
W Bibliotece WSB we Wrocławiu znajdziesz ponad 2000 tytułów! W zasobach elektronicznych udostępniamy:

 • 2 platformy książek online (Ibuk Libra i Nasbi)
 • bazy danych m.in.: prawnicze (LEX i Legalis), finansowo-księgowe (Inforlex) i inne
   

Więcej informacji znajdziesz na stronie www Biblioteki oraz na jej profilu na Facebooku.

Zdalna praca działów WSB

Jeśli zaistnieje konieczność zdalnego trybu nauczania oraz zgodnie z przepisami prawa ograniczenia działalności uczelni, nie martw się, działy uczelni będą dostępne dla studentów i będą pracować zdalnie. Kontakty i godziny pracy Dziekanatów, biblioteki oraz pozostałych działów zawsze znajdziesz w Extranecie.

Pierwsza płatność

Każdy student WSB otrzymuje osobisty numer konta bankowego, na które należy wpłacać czesne.

Numer konta, kolejne terminy płatności oraz wysokość czesnego znajdziesz w Extranecie w zakładce „Mój profil -> Płatności i wpłaty”.


Termin pierwszej raty czesnego oraz za legitymację upływa 30 września 2020 r. – niezależnie od wybranego systemu opłat. 


Wykonaj dwa osobne przelewy: 

 • Pierwsza rata czesnego – konto o nazwie „czesne”
 • Opłata za legitymację 22 zł – konto o nazwie „inne” 
   

Osoby nieposiadające dostępu do Extranetu dokonują wpłat na:

 • numer konta: 22 1020 5242 0000 2402 0118 1429.
 • tytuł przelewu: Imię i Nazwisko oraz adres osoby zapisanej na studia z dopiskiem: studia pierwszego stopnia/studia drugiego stopnia/jednolite studia magisterskie (w zależności od rodzaju studiów).


Wysokość czesnego znajdziesz w podpisanej umowie edukacyjnej, jak również w Extranecie po otrzymaniu dostępu.

 

Absolwenci WSB we Wrocławiu zachowują swoje nr albumów oraz nr indywidualnych kont bankowych ze studiów I stopnia i tam dokonują wpłaty. Absolwenci Wydziału Ekonomicznego w Opolu (również Wolni Słuchacze) zachowują nr albumu, jednakże ich konta indywidualne ulegną zmianie, numery kont będą do sprawdzenia w Extranecie.

Ubezpieczenie zdrowotne i NNW

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego znajdują się w Extranecie w zakładce: 
„Dziekanat - > Ubezpieczenie zdrowotne”.

 

Istnieje również możliwość ubezpieczenia NNW. Informacja na ten temat znajdują się w Extranecie w zakładce: „Dziekanat - > Ubezpieczenie NNW” .

 

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem zdrowotnym przez uczelnię, zgłoś się do:

Działu Kadr i Płac

pon. - pt. 8:30-15:30

tel. 71 356 16 29

 e-mail: insurance@wsb.wroclaw.pl

Ważne informacje o ubezpieczeniu dla Cudzoziemców!

 

Ubezpieczenie zdrowotne lub potwierdzenie pokrycia przez ubezpieczyciela kosztów leczenia wymagane jest nie tylko podczas wjazdu i ubiegania się o zezwolenie na pobyt czasowy, lecz także w czasie całego pobytu cudzoziemca w Polsce. 


Jeżeli nie posiadasz obywatelstwa państwa członkowskiego krajów UE/EFTA, ani prawa legalnego zamieszkiwania na terytorium innego niż RP państwa UE/EFTA, ani nie podlegasz obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu na terenie RP lub w innym państwie członkowskim UE/EFTA (np. obowiązkowe ubezpieczenie dla osoby zatrudnionej, prawo do zgłoszenia jako członek rodziny ubezpieczonego, itp.), możesz ubezpieczyć się dobrowolnie samodzielnie np. w Narodowym Funduszu Zdrowotnym (NFZ). Będziesz potrzebować zaświadczenie o statusie studenta, które otrzymasz w dziekanacie. 

Gdzie się ubezpieczyć (dobrowolne ubezpieczenie dla obcokrajowców):

Centrum Obsługi Ubezpieczonych DOW NFZ we Wrocławiu, ul. Dawida 2, pok. 121, tel. 71 7979 133 i 71 7979 131 (instrukcja krok po kroku)

 

Pamiętaj!

Brak ubezpieczenia może skutkować cofnięciem wydanego zezwolenia na pobyt czasowy, co w konsekwencji oznacza konieczność wyjazdu. Nieopuszczenie Polski pomimo cofnięcia zezwolenia na pobyt czasowy prowadzi do zobowiązania cudzoziemca do powrotu połączonego z zakazem ponownego wjazdu przez co najmniej 6 miesięcy.
Ubezpieczając się w innych instytucjach ubezpieczeniowych, należy zwrócić uwagę czy warunki ubezpieczenia obejmują również hospitalizację. Przy takim ubezpieczeniu należy też pamiętać, że to Ty jako Student musisz pokryć koszty leczenia, a następnie ubezpieczyciel zwraca Ci poniesiony wydatek, w przeciwieństwie do umowy bezpośrednio z NFZ, gdzie forma rozliczenia jest bezgotówkowa.

Adres do korespondencji

Jeżeli jesteś studentem z zagranicy, przypominamy o obowiązkowym podaniu miejsca zamieszkania w Polsce.
 

Odpowiedni formularz należy złożyć do końca rekrutacji w:
Admission Office for Foreigners and the English Language Studies
e-mail: study@wsb.wroclaw.pl

Zaświadczenia potwierdzające status studenta

Od 1 października 2020 r. w dziekanatach można składać zapotrzebowanie na zaświadczenia potwierdzające status studenta.

 

STUDIA I STOPNIA

Dziekanat studiów I stopnia (studia licencjackie i inżynierskie) - nowy budynek
e-mail: dziekanat.lic@wsb.wroclaw.pl  
tel. 71 356 16 13 lub 71 356 16 14

 

STUDIA MAGISTERSKIE

Dziekanat studiów magisterskich (studia II stopnia i jednolite studia magisterskie) - nowy budynek
e-mail: dziekanat.mgr@wsb.wroclaw.pl  
tel. 71 356 16 17 lub 71 376 23 93

Promocja
Stypendia i zniżki

STUDIA I STOPNIA (szczegóły i wnioski)

 • Już w pierwszym semestrze studiów możesz uzyskać od 50 do 100% promocji w czesnym. Nasza uczelnia docenia osoby z wysokimi wynikami na świadectwie dojrzałości, egzaminie zawodowym, a także wspiera wychowanków domów dziecka oraz rodzin zastępczych.

  Aby uzyskać zniżkę, dostarcz do końca rekrutacji odpowiednie podanie oraz dokument uprawniający do przyznania zniżki w Biurze Rekrutacji.

STUDIA MAGISTERSKIE (szczegóły i wnioski)

 • Stypendium Rektora (dla absolwentów z najlepszymi wynikami w nauce). Złóż wniosek w Biurze Rekrutacji do 12 października 2020 r. 

 

Pozostałe stypendia na studiach I i II stopnia np. socjalne, dla osób niepełnosprawnych, zapomogi lub kredyty studenckie - informacje w Dziale Obsługi Finansowej Studenta, a po 15.09 w Extranecie (w zakładce „Stypendia i zniżki -> Przewodnik po stypendiach”, w Extranecie anglojęzycznym w zakładkach „Student’s financial services department -> Scholarship”. Druki o stypendium są do pobrania w zakładce „Student’s financial services department -> General information -> Useful documents”.)

Jeśli chcesz wnioskować o stypendia lub zniżki, złóż podanie wraz z wymaganymi dokumentami w Dziale Obsługi Finansowej Studenta do 7 listopada 2020 r. (tel. 71 376 23 26 lub 71 376 23 38, e-mail: dofs@wsb.wroclaw.pl.)

Wolny Słuchacz

Jeśli zaczynasz studia II stopnia jako Wolny Słuchacz, pamiętaj że do 30 listopada 2020 r. musisz uzupełnić komplet dokumentów i podpisać umowę o świadczeniu usług edukacyjnych. Termin ten nie ulegnie przedłużeniu. 


Jeśli przy zapisie na studia złożyłeś zaświadczenie o obronie, pamiętaj, aby jak najszybciej dostarczyć dyplom do Biura Rekrutacji w postaci 2 kserokopii. Bezwzględny termin dostarczenia dokumentu to 16 październik 2020 r.
 

Wrocław

Ciekawe strony o naszym mieście:

Kampus WSB

Kampus WSB we Wrocławiu obejmuje 5 budynków (A, B, C, H oraz nowy budynek), wszystkie są zlokalizowane przy ul. Fabrycznej.

 

W pobliżu kampusu znajduje się wiele biurowców, budynków przemysłowych i fabryk obejmujących obszar Wrocławskiego Parku Przemysłowego, Wrocławskiego Parku Biznesu oraz Wrocławskiego Parku Technologicznego. 

Oznaczenia budynków kampusu WSB

Jesienią 2020 r. studenci naszej uczelni będą studiować w murach nowego budynku!

W obiekcie jest blisko 60 sal dydaktycznych i wykładowych, sala konferencyjna, 11 pracowni komputerowych a także liczne udogodnienia dla studentów, takie jak kantyna, kiosk kawowy, punkt ksero, strefy relaksu i źródełka wody pitnej.

 

Teren wokół zostanie zagospodarowany roślinnością i ławeczkami, nie zabraknie również parkingu.

 

Do budynku od 20 września przeniesione zostaną wszystkie działy administracyjne uczelni, które zajmują się bezpośrednią obsługą studentów.

1

Adres nowego budynku:
ul. Fabryczna 14G

 • ok. 650 m na południe od budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31
 • ok. 300 m od budynku H przy ul. Fabrycznej 14
 • ok. 10 min. od przystanku autobusowego przy ul. Fabrycznej
   

Więcej informacji o nowym budynku - rozbudowujemy kampus WSB we Wrocławiu.

3

Nowy budynek w liczbach

8300

Całkowita powierzchnia 4-kondygnacyjnego budynku.

8300
m² powierzchni
58

Ilość sal dydaktycznych, w tym 4 sale wykładowe mieszczące po 160 słuchaczy każda.

58
sal dydaktycznych
11

Ilość specjalistycznych laboratoriów i pracowni komputerowych.

11
laboratoriów

Centrum Współpracy Międzynarodowej

W Centrum Współpracy Międzynarodowej (CWM):

 • dowiesz się o współpracy naszej uczelni z uczelniami i instytucjami zagranicznymi
 • uzyskasz wsparcie w komunikacji międzykulturowej
 • poznasz możliwości wzięcia udziału w praktykach lub studiach w ramach Programu Erasmus+, międzynarodowym Programie Business Week w jednym z kilkunastu krajów partnerskich, pracach wolontariackich przy realizacji różnych projektów międzynarodowych, Adaptation Days, Program buddy, Dniach Międzynarodowych, stażach w CWM.

Szczegółowe informacje znajdziesz:

 • w Extranecie w zakładce: „Inne działy obsługi studenta -> Współpraca z zagranicą -> O Centrum Współpracy Międzynarodowej”, a w Extranecie anglojęzycznym w sekcji „Centre for International Cooperation”.
 • na stronie poświęconej międzynarodowym możliwościom

Rzecznik Praw Studenta

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu z dnia 12 października Rektor powołał Panią Inez Pomorską-Jarząb na funkcję Rzecznika Praw Studenta na rok akademicki 2020/2021.

 

KONTAKT

 

Inez Pomorska-Jarząb3
Koperta
KONTAKT:

Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku.

ul. Fabryczna 29-31 - bud. A, p. 100

Infolinia rekrutacyjna: 71 758 22 30

Tel.: 698 837 061

E-mail: rekrutacja@wsb.wroclaw.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00-16:00
wtorek: 09:00-16:00
środa: 09:00-16:00
czwartek: 08:00-15:30
piątek: 08:00-15:30
sobota: 09:00-13:00

Biuro Rekrutacji - studia II stopnia

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku.

ul. Fabryczna 29-31 - bud. A, p. 100

Infolinia rekrutacyjna: 71 758 22 30

Tel.: 71 376 23 95

E-mail: magister@wsb.wroclaw.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00-16:00
wtorek: 09:00-16:00
środa: 09:00-16:00
czwartek: 08:00-15:30
piątek: 08:00-15:30
sobota: 09:00-13:00

Admission Office for Foreigners and the English Language Studies

ul. Fabryczna 29-31 - bud. A, pok. 102

Tel.: 71 376 23 68, +48 660 506 805, +48 666 345 187 (in English)

E-mail: study@wsb.wroclaw.pl, studyinenglish@wsb.wroclaw.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00-16:00
wtorek: 09:00-16:00
środa: 09:00-16:00
czwartek: 08:00-15:30
piątek: 08:00-15:30

Dojazd do WSB

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (mapa)

ul. Fabryczna 29-31

53-609 Wrocław 
 

 • Komunikacja miejska MPK - zaplanuj podróż na wroclaw.jakdojade.pl (wpisz Wyższa Szkoła Bankowa Aleja Absolwentów). Warto skorzystać z wrocławskiej karty miejskiej URBANCARD (www.urbancard.pl).
 • Jeśli planujesz dojeżdżać PKP – najbliżej uczelni są dwa dworce kolejowe: Wrocław Muchobór (ok. 10 minut pieszo) i Wrocław Mikołajów (ok. 20 minut pieszo).