wsbwarszawa

Dobre studia, niesamowity czas, najlepsze wspomnienia

Studia to niesamowity okres. Czas nauki, świetnej zabawy, samodzielności i pierwszych poważnych obowiązków. W czasie studiów możesz rozwinąć skrzydła i świadomie kształtować swoją osobowość. W WSB zrobisz to z łatwością i skupisz się na tym co naprawdę ważne. 

Na uczelni:

 • otrzymujesz bezpłatne konto pocztowe i możesz korzystać m.in. z usługi Microsoft Office 365 – całego pakietu Office oraz usług w chmurze
 • uczestniczysz w wykładach i ćwiczeniach, które odbywają się w wygodnych i dobrze wyposażonych salach
 • wypożyczysz książki i czasopisma lub skorzystasz z nich na miejscu w czytelni 
 • otrzymasz dostęp do cyfrowych baz m.in. do  Systemu Informacji Prawnej Lex
 • połączysz się z siecią Wi-Fi 
 • znajdziesz automaty z przekąskami i kawą oraz bistro, w którym zjesz ciepły i smaczny posiłek
 • wydrukujesz notatki w dostępnych samoobsługowych drukarkach 

Uczelnia mieści się przy ul. Łabiszyńskiej 25 na warszawskim Targówku. Tutaj mieszczą się działy administracyjne uczelni, które zajmują się bezpośrednią obsługą studentów. Są to m.in. Dziekanat, Dział Obsługi Finansowej Studenta, Biuro Karier i Praktyk, Biblioteka,  gabinety Dziekana i Prodziekanów oraz Biuro Obsługi Osób z Niepełnosprawnością. 

 

Nasz budynek zlokalizowany jest pomiędzy Trasą Toruńską (trasa S8) a ulicą Kondratowicza. Dzieli nas 9 minut spacerem od stacji metra Bródno.

Na uczelnię możesz dojechać autobusem, bezpośrednio przy budynku uczelni znajduje się przystanek autobusowy "Turmoncka".

 

Skorzystaj z aplikacji jakdojade.pl i sprawdź, jak dojechać lub dojść na piechotę do WSB z miejsca, w którym się znajdujesz.

WSB Warszawa

Jeżeli jesteś osobą z niepełnosprawnościami i chcesz rozpocząć studia, możesz skorzystać z wielu ułatwień:

 • indywidualnego toku studiów, zmiany warunków uczestniczenia w zajęciach oraz ich zaliczania
 • możliwości nagrywania zajęć
 • możliwości wykorzystania posiadanych przez uczelnię dodatkowych urządzeń lub wykorzystania urządzeń własnych, np. powiększalnika, dyktafonu
 • stypendium dla osób z niepełnosprawnościami
 • indywidualnych warunków korzystania z zasobów biblioteki.

Ponadto możesz korzystać z: 

 • przystosowanych dla osób niedowidzących stanowisk komputerowych w bibliotece i czytelni

Szukasz harmonogramu zajęć, informacji o stypendiach - przejdz do kolejnej zakładki

Zobacz co dla Ciebie mamy:

Monitor
Extranet to wewnętrzny system komunikacji z uczelnią. Sprawdzisz tutaj wszystkie stany swoich płatności, odpowiedzi na podania, plany zajęć, oceny, programy studiów, informacje dotyczące praktyk i stypendiów, godziny dyżurów władz oraz działów administracji wraz z adresami e-mail i numerami telefonów.
Kalendarz
Szybko sprawdzisz, jakie masz zajęcia i gdzie oraz kto je prowadzi.
Książki
Już podczas pierwszej sesji zrozumiesz, jak ważne w życiu każdego studenta są doskonale wyposażone i dobrze zorganizowane biblioteka oraz czytelnia!
Laptop
Biblioteka Cyfrowa to miejsce w którym masz dostęp online do zasobów naukowych takich jak podręczniki, case study, czyli studium przypadku, wideo z ekspertami takimi jak m.in. Natalia Hatalska czy Dorota Zawadzka oraz inne materiały dydaktyczne i edukacyjne Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
W Biurze Karier i Praktyk umożliwimy Ci odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Wyższą Szkołą Bankową.
Już podczas pierwszej sesji zrozumiesz, jak ważne w życiu każdego studenta są doskonale wyposażone i dobrze zorganizowane biblioteka oraz czytelnia!
social
Promocja
Przejdź do Extranetu i zobacz, jakie stypendium pomoże Ci studiować. Pomoc materialna przyda się każdemu w trudnej sytuacji życiowej.
Organizacja
Organizacje studenckie są dużą szansą na zdobycie nowego doświadczenia i realizację dodatkowych, często bardzo dużych, projektów. Chcesz się dodatkowo rozwijać w przyjaznym gronie kolegów?
x
Microsoft
Studenci studiów wyższych WSB dostają licencję A3, która obejmuje popularne aplikacje, m.in.: Outlook, Teams, Word, PowerPoint, Excel i OneNote, SharePoint, Sway, Forms, dzięki którym wykładowcy i studenci mogą ze sobą współpra- cować, komunikować się bez zakłóceń i tworzyć wspólne projekty w czasie rzeczywistym.
Chcesz na bieżąco wiedzieć o tym jak wygląda życie studenckie, śledzić ciekawe inicjatywy kolegów i wykładowców, złożyć życzenia urodzinowe ulubionemu portierowi, przeczytać artykuły, zobaczyć stream z absolutorium?