Biblioteka

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie mieści się w siedzibie WSB przy ul. Łabiszyńskiej 25 na parterze w pokoju nr 012.

 

Biblioteka jest miejscem cichym i spokojnym. To tutaj studenci i pracownicy znajdą bogaty księgozbiór liczący blisko 10 000 książek, 21 tytułów czasopism drukowanych oraz dostęp do wielu baz danych, zawierających m.in. archiwa kilkudziesięciu tysięcy renomowanych czasopism naukowych z całego świata.


Nasze zbiory są stale aktualizowane - śledzimy najnowsze wydawnictwa, kupujemy ciekawe pozycje. Księgozbiór dostosowujemy do potrzeb użytkowników.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Nasza biblioteka jest otwarta dla wszystkich: studentów WSB, pracowników, a także dla osób z zewnątrz, jednak czytelnicy spoza uczelni mogą korzystać z jej zbiorów wyłącznie na miejscu – w czytelni.

 

Udostępniamy książki, czasopisma i podręczniki niezbędne do pracy i nauki. Jednorazowo  wypożyczamy 4 książki na okres jednego miesiąca. Czytelnicy mają możliwość sprawdzania stanu konta bibliotecznego online (w tym, m.in.: historii i daty zamawianych pozycji, rezerwacji, prolongat). Każdy użytkownik może skorzystać z  czytelni wyposażonej w stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu.

Biblioteka 24/7

Biblioteka Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie pracuje na kompleksowym systemie bibliotecznym Libra Net,  który ułatwia korzystanie z jej zbiorów o każdej porze dnia i nocy. Link do katalogu online TUTAJ.


Katalog biblioteczny umożliwia:

  • wyszukiwanie materiałów wg autorów, tytułów publikacji oraz tematów
  • dostęp do katalogu internetowego 24h/7 dni
  • możliwość zamawiania, rezerwowania publikacji
  • dostęp do konta bibliotecznego on-line.

Kontakt

Biblioteka

Tel.: 22 256 23 07

E-mail: biblioteka@wsb.warszawa.pl

Godziny otwarcia


wtorek: 08:00-16:00
środa: 08:00-16:00
czwartek: 08:00-16:00
piątek: 08:00-16:00
sobota: 09:00-14:00