Przenieś się do WSB, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Z nami to możliwe! Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiujesz, to oferta dla Ciebie.

 

Każdego studenta przenoszącego się do WSB traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

 

przenieś się

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów i posiadasz prawa studenta. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki.

 


Pobierz podanie

 

Wnioski o przyjęcie na kolejny semestr można składać do 4.02.2023

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

KROK 1.

Złóż dokumenty

 

Złóż podanie w Dziekanacie
ul. Łabiszyńska 25,  03-204 Warszawa
e-mail: wyzszesemestry@wsb.warszawa.pl

 

Do podania należy dołączyć oryginalny dokument potwierdzający dotychczasowy przebieg studiów, obejmujący w szczególności wykaz zaliczonych przedmiotów, z określeniem liczby godzin, formy zaliczenia, uzyskanych ocen, punktów ECTS i potwierdzenie zaliczenia danego roku studiów oraz sylabusy przedmiotów – dotyczy kandydatów na studia spoza Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

 

KROK 2.

Poczekaj na decyzję

 

W tym czasie Prodziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.

KROK 3.

Donieś dokumenty rekrutacyjne

 

Po pozytywnej decyzji Prodziekana Dziekanat skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat.

KROK 4.

Witaj w WSB!

 

Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by październiku rozpocząć studia.
Do zobaczenia!

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Jeśli podjąłeś już decyzję o zmianie uczelni i studiowaniu w WSB, zostaw nam do siebie kontakt!
Odezwiemy się do Ciebie bezpośrednio i rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie.

 

Wypełnij formularz
 

Kontakt1