Studia magisterskie z podyplomowymi

Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi to innowacyjna oferta, dzięki której studiujesz jednocześnie na wybranym kierunku studiów magisterskich oraz studiach podyplomowych.

Na tej ścieżce zdobywasz dodatkowe umiejętności potwierdzone dwoma dyplomami Wyższej Szkoły Bankowej.

 

Zobacz ofertę studiów
2 dyplomy
Dwa dyplomy w dwa lata

Studia kończą się obroną pracy magisterskiej, uzyskaniem dyplomu magistra i świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Uzyskujesz dzięki temu dodatkowe argumenty w CV za tym, że jesteś osobą aktywną i nastawioną na rozwój, co zwiększa Twoje szanse na rynku pracy.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Studia II stopnia z podyplomowymi to dla Ciebie szansa na prawdziwą oszczędność czasu i pieniędzy. Płacisz tylko jedno czesne, które jest korzystniejsze cenowo niż wybór tych studiów każdych z osobna.

 

Zajęcia w ramach studiów podyplomowych realizowane są jednocześnie z tymi, w ramach studiów magisterskich i kończysz obie formy studiów w tym samym czasie. Jest to duża oszczędność czasu poświęconego na rozwój.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 10 lutego
czesne już od
435 zł
410 zł
miesięcznie

Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz: 

 • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, 

 • Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej.

 

Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie rozliczana przez cały okres studiów.

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz, studiując w WSB w Warszawie?

Książka
Zdobywasz wiedzę wykraczający poza program magisterski
Zegar
Oszczędzasz czas - studia podyplomowe realizujesz jednocześnie z magisterskimi
Organizacja
Wyróżniasz się w oczach pracodawców
Zwiększasz swoje szanse na rynku pracy
Promocja
Oszczędzasz pieniądze, płacąc jedno czesne

Formy realizowania studiów

Stacjonarne

 • Studiując stacjonarnie, z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - standardowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu.
 • Dzięki elastycznemu planowi zajęć znajdziesz czas również na pracę i życiowe pasje. 
 • W odpowiedzi na potrzeby naszych studentów i kandydatów cześć zajęć (głównie wykłady) będziemy realizować zdalnie, przy użyciu platformy Teams. Każdy student dotrzymuje bezpłatny dostęp do narzędzi Microsoft 365 oraz wsparcie szkoleniowe i techniczne. 

Niestacjonarne

 • Studia niestacjonarne to studia realizowane w weekendy. Z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych i ćwiczeniowych.
 • W odpowiedzi na potrzeby naszych studentów i kandydatów cześć zajęć (głównie wykłady) będziemy realizować online przy użyciu platformy Teams – każdy student dostanie bezpłatny dostęp do narzędzi Microsoft 365 oraz wsparcie szkoleniowe i techniczne. 

Hybrydowe

 • Studia hybrydowe, realizowane w formule popołudniowo-zaocznej, są nowością w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. To połączenie zajęć zdalnych, realizowanych poprzez platformy edukacyjne online, z tradycyjnymi zajęciami w salach wykładowych, odbywającymi się we wtorki i czwartki. 
 • To studia, które umożliwiają łączenie pracy i studiów, a jednocześnie pozwalają cieszyć się wolnym w weekendy.
 • Ograniczona liczba dojazdów na uczelnię to oszczędność czasu i pieniędzy. Równocześnie, dzięki zajęciom w salach, zachowujesz prawdziwy kontakt z wykładowcami oraz innymi studentami. 

Online asynchronicznie

 • To studia realizowane online (asynchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną. 
 • Studiujesz z dowolnego miejsca na świecie, w wybranym przez siebie czasie (asynchronicznie), wystarczy tylko połączenie internetowe.
 • Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle, która zapewnia dostęp 24 h, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez zespół wykładowców – praktyków.