Studia magisterskie dla absolwentów wszystkich kierunków

Nasi studenci na studiach II stopnia (magisterskich) rozwijają swoje kompetencje i umiejętności. Wielu z nich kontynuuje naukę na kierunku innym, niż ukończone wcześniej studia licencjackie.

Dzięki temu mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy o kolejne obszary. 

Zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

 

Rekrutacja trwa do 23 października.

Zobacz ofertę studiów
Dyplom magistra

Studia II stopnia (magisterskie) trwają dwa lata (cztery semestry) i kończą się obroną pracy magisterskiej oraz uzyskaniem dyplomu magistra.
Wyższe wykształcenie, w tym też dyplom magistra, ma realny wpływ na poziom zarobków, dlatego warto inwestować w dalsze etapy kształcenia.

 

WOLNY SŁUCHACZ

Nie musisz czekać na obronę, by zacząć studia. Zacznij je już teraz, zapisz się, by nie tracić czasu. Możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach jako WOLNY SŁUCHACZ.

Po otrzymaniu dyplomu studiów I stopnia dopełnisz formalności i staniesz się studentem WSB.

Studia dofinansowane

Szukasz możliwości na obniżenia kosztów swoich studiów?

 

Wybierając studiów II stopnia w WSB Warszawa, masz możliwość skorzystania z dofinansowana całego okresu studiów ze środków Unii Europejskiej.
Studia dofinansowane prowadzimy na 8 specjalnościach w ramach 2 kierunków:

Co zyskujesz, studiując w WSB w Warszawie?

Puchar
Zdobywasz dyplom magistra uczelni cenionej przez pracodawców.
Organizacja
Nawiązujesz nowe kontakty z osobami, które interesuje rozwój w tej samej branży.
Monitor
Studiujesz w oparciu o programy studiów dopasowane do potrzeb rynku pracy.
Zyskujesz drugi zawód lub dodatkowe umiejętności potrzebne do Twojej pracy.
Wybierając studia dofinansowane studiujesz tak samo, płacąc mniej.

Formy realizowania studiów

Stacjonarne

 • Studiując stacjonarnie, z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - standardowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu.
 • Dzięki elastycznemu planowi zajęć znajdziesz czas również na pracę i życiowe pasje. 
 • W odpowiedzi na potrzeby naszych studentów i kandydatów cześć zajęć (głównie wykłady) będziemy realizować zdalnie, przy użyciu platformy Teams. Każdy student dotrzymuje bezpłatny dostęp do narzędzi Microsoft 365 oraz wsparcie szkoleniowe i techniczne. 

Niestacjonarne

 • Studia niestacjonarne to studia realizowane w weekendy. Z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych i ćwiczeniowych.
 • W odpowiedzi na potrzeby naszych studentów i kandydatów cześć zajęć (głównie wykłady) będziemy realizować online przy użyciu platformy Teams – każdy student dostanie bezpłatny dostęp do narzędzi Microsoft 365 oraz wsparcie szkoleniowe i techniczne. 

Hybrydowe

 • Studia hybrydowe, realizowane w formule popołudniowo-zaocznej, są nowością w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. To połączenie zajęć zdalnych, realizowanych poprzez platformy edukacyjne online, z tradycyjnymi zajęciami w salach wykładowych, odbywającymi się we wtorki i czwartki. 
 • To studia, które umożliwiają łączenie pracy i studiów, a jednocześnie pozwalają cieszyć się wolnym w weekendy.
 • Ograniczona liczba dojazdów na uczelnię to oszczędność czasu i pieniędzy. Równocześnie, dzięki zajęciom w salach, zachowujesz prawdziwy kontakt z wykładowcami oraz innymi studentami. 

Online asynchronicznie

 • To studia realizowane online (asynchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną. 
 • Studiujesz z dowolnego miejsca na świecie, w wybranym przez siebie czasie (asynchronicznie), wystarczy tylko połączenie internetowe.
 • Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle, która zapewnia dostęp 24 h, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez zespół wykładowców – praktyków.