Bądź dobrze poinformowany!

Facebook

 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, jakie dzieją się na uczelni. Śledząc nasz profil możesz też liczyć na porcję rozrywki, która z pewnością przyda się, aby zwalczyć stres pomiędzy egzaminami.
Polub nas na Facebooku! 

YouTube

 

Jeśli szukasz porcji rzetelnej wiedzy, ciekawych webinarów, relacji z wykładów znanych przedstawicieli nauki, chcesz wiedzieć jak poradzić sobie ze stresem, jak się skupić na pracy lub jak wzmacniać swoje kompetencje, zajrzyj koniecznie na kanał WSB na YouTube.
Subskrybuj nas na YouTube! 

Twitter

 

Twittera WSB opanowali nasi wykładowcy – specjaliści w swojej dziedzinie. Bacznie obserwują i komentują aktualne trendy i wydarzenia gospodarcze, ekonomiczne, polityczne w kraju i na świecie. Masz opinię na tematy społeczne i ekonomiczne? Jesteś odważny? Wyraź swoje zdanie i przyłącz się do dyskusji @EksperciWSB.
Dołącz do dyskusji na Twitterze! 

Instagram

 

To miejsce, w którym możesz obserwować nie tylko swoją uczelnię w obiektywie, ale jej studentów i pracowników. Chcesz się podzielić chwilą ze studenckiego życia? Zrób sobie zdjęcie, oznacz oficjalnym hashtagiem #ilovewsb i dołącz do społeczności WSB.
Sprawdź! 

LinkedIn

 

Profesjonalne przygotowanie do zawodu i wsparcie w rozwoju kariery naszych studentów to nasz priorytet. Jesteśmy więc tam, gdzie o pracy i wzmacnianiu kompetencji mówi się najwięcej! Szukaj nas na LinkedIn i otrzymuj informacje szczególnie przydatne w rozwoju Twojej ścieżki zawodowej. 
Sprawdź!