Studia licencjackie i inżynierskie

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby.
Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.

Na studiach dziennych zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, środy i czwartki. Na studiach zaocznych zajęcia masz w soboty i niedzielę, co drugi weekend. Plan zajęć otrzymujesz na cały semestr!

 

 

Zobacz ofertę studiów
Studia licencjackie

Trwają 3 lata. Przedmioty są tak dobrane, byś mógł w ciągu 6 semestrów zdobyć atrakcyjny zawód i jak największy zasób praktycznych umiejętności.

logistyka
Studia inżynierskie

Trwają 3,5 roku (7 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 10 lutego
czesne już od
295 zł
245 zł
miesięcznie *

Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego 
  • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej.
Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego.

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.

Do końca promocji pozostało:
0 0 dni
:
0 0 godz.
:
0 0 minut

Co zyskujesz, studiując w WSB w Chorzowie?

Książka
Praktyczną wiedzę – nasz program nauczania ułatwi Ci start w przyszłość zawodową
Zegar
Przyjazną organizację zajęć – pozwala łączyć studia z pracą i życiem prywatnym
Laptop
Czas dla siebie – wiele spraw studenckich załatwisz online
Medal
Jakość – WSB należy do największego holdingu edukacyjnego w Polsce

Formy realizowania studiów

Stacjonarne

Studiując stacjonarnie z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 dni w tygodniu. Dzięki elastycznemu planowi zajęć znajdziesz czas również na pracę i życiowe pasje. 

Niestacjonarne

  • Studia niestacjonarne to studia realizowane  w weekendy. Z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych. 

Hybrydowe

  • Studia hybrydowe są nowością w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. Zajęcia będą odbywać się popołudniami, przez 4 dni w tygodniu: od wtorku do piątku. W wykładach weźmiesz udział online - łącząc się z domu, a na ćwiczenia przyjedziesz na uczelnię. 
  • To studia, które umożliwiają pracowanie i studiowanie (zajęcia zaczynasz od godz. 16:20), a jednocześnie pozwalają na cieszenie się wolnym czasem w weekendy. Ograniczona liczba dojazdów na uczelnię to oszczędność czasu i pieniędzy. Forma ta pozwala na zachowanie kontaktu z innymi studentami i wykładowcami dzięki zajęciom w salach wykładowych oraz zajęciom online prowadzonym na żywo. 
     

Online asynchronicznie

  • To studia realizowane online (asynchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.   
  • Studiujesz z dowolnego miejsca na świecie, w wybranym przez siebie czasie (asynchronicznie), wystarczy tylko połączenie internetowe. Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki materiałom zamieszczanym na platformie Moodle, która zapewnia dostęp 24 h, 7 dni w tygodniu do wykładów, materiałów edukacyjnych i ćwiczeń opracowanych przez zespół wykładowców – praktyków.