Studia jednolite magisterskie to studia zawodowe, kończące się uzyskaniem tytułu magistra.

W chorzowskiej filii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej możesz wybrać studia jednolite magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

 

Zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

 

Zobacz ofertę studiów
DSW
Przygotowanie do zawodu nauczyciela

Studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna realizowane są w Chorzowie przez Dolnośląską Szkołę Wyższą.

Dolnośląska Szkoła Wyższa i WSB w Chorzowie podjęły współpracę w zakresie rozwoju i poszerzenia oferty edukacyjnej. Dzięki porozumieniu obu uczelni, pięcioletnie studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna  można realizować w Chorzowie. Są to studia prowadzone przez Dolnośląską Szkołę Wyższą i WSB Chorzów w ścisłej współpracy obu uczelni.

 

 

WSB
Organizacja studiów

Studia jednolite magisterskie trwają 5 lat (10 semestrów). Pierwsze 2 lata to przede wszystkim zdobywanie wiedzy i nabywanie umiejętności niezbędnych dla studentów na danym kierunku. To także czas na to, by zastanowić się nad tym, czym chcesz zajmować się w przyszłości.

 

Studenci DSW w Chorzowie otrzymają pełne wsparcie i informacje w działach obsługowych w WSB Chorzów. Będą mogli korzystać z biblioteki oraz innych udogodnień przewidzianych dla wszystkich studentów chorzowskiej uczelni WSB. Zajęcia będą obywały się w budynkach Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.

 

 

Zapisz się na studia NIESTACJONARNE

 

 

Organizacja
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów
Uznane, autorskie programy nauczania
Dyplom
Studia przygotowujące do zawodu nauczyciela