Wynajem sal konferencyjnych

Profesjonalne wyposażenie oraz doskonała lokalizacja naszych sal umożliwiają nie tylko wykorzystywanie ich na potrzeby zajęć dydaktycznych, ale również na zorganizowanie w nich różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy eventów biznesowych.

Nasze sale konferencyjne we Wrocławiu

  • Budynek D, ul. Wagonowa 12

Kameralny budynek położony nieopodal głównej siedziby Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Punktem charakterystycznym jest stojąca przed budynkiem zabytkowa lokomotywa. Budynek znajduje się w bezpłatnej, miejskiej strefie parkowania.

  • Budynek H, ul. Fabryczna 14

Budynek wyposażony w kompleks sal o podstawowym standardzie, przeznaczonych do celów szkoleniowych, konferencyjnych i innych. Idealny zarówno dla większych, jak i mniejszych grup szkoleniowych. Obiekt posiada własny, bezpłatny parking oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

  • Łąkowa, ul. Łąkowa 8

4-piętrowy, odrestaurowany budynek z nowoczesną infrastrukturą, położony w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Starego Rynku. Dysponuje salami szkoleniowymi i specjalistycznymi pracowniami komputerowymi. Doskonały zarówno dla mniejszych, jak i dla większych grup. Obiekt nie posiada własnych miejsc parkingowych. Istnieje możliwość skorzystania z miejskiej, płatnej strefy parkowania.

  • Budynek C, ul. Fabryczna

2-kondygnacyjny budynek z własnym parkingiem. Posiada sale przeznaczone zarówno dla mniejszych, jak i większych grup szkoleniowych.

Dodatkowe usługi

Łącznie z usługą wynajmu sal oferujemy również pełną obsługę cateringową, a także szereg usług dodatkowych (m. in. tłumacza, hostessy, przygotowanie materiałów szkoleniowych).

Rezerwacja sal

Zachęcamy do skorzystania z portalu www.salerezerwacje.pl, który umożliwi Państwu samodzielną rezerwację sal on-line oraz profesjonalną pomoc Biura Obsługi Klienta.

 

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numery tel.+48 61 639 75 00 lub +48 61 639 75 50.