Opis kierunku

Rekrutacja zakończona!
Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się na listę rezerwową.

 

Celem studiów jest wykształcenie testerów oraz osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów związanych z rozwojem oprogramowania, np. testowaniem  oraz integracją dla aplikacji mobilnych oraz serwerowych.

Co zyskujesz?

•    Będziesz mieć możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu testerskiego ISTQB Foundation Level w ramach egzaminu organizowanego przez WSB we Wrocławiu, we współpracy z testerzy.pl, za dodatkową (niższą niż standardowa) opłatą.
•    Program kierunku jest zorientowany na umiejętności praktyczne, w czasie każdych zajęć przynajmniej połowa czasu będzie poświęcana rozwijaniu umiejętności programistycznych. 
•    Część zajęć będzie poświęcona programowaniu w języku Python. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce i będziesz mieć realny wpływ na poprawę jakości oprogramowania oraz zmniejszenie czasu jego wytwarzania. 
•    Po ukończeniu studiów otrzymasz nieodpłatnie certyfikat ukończenia szkolenia Tester oprogramowania. 
 

Dla kogo?

•    Studia adresowane są do osób planujących rozwijanie swojej kariery w branży IT. 
•    Pomocna będzie podstawowa znajomość programowania w dowolnym języku programowania. Polecamy na początek Ruby, Python albo Golang. 
 

Harmonogram zjazdów

Udostępniamy Ci harmonogram zjazdów na cały rok, tak abyś mógł lepiej zaplanować swój czas wolny lub pracę.
Ten sam plik odnajdziesz również w Extranecie.

 

Zapoznaj się z harmonogramem zjazdów.

 

UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo do zmiany. 

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Tester oprogramowania dla aplikacji mobilnych i serwerowych w WSB we Wrocławiu.

  • 85% w formie ćwiczeń realizowanych w pracowni komputerowej.
  • 15% w formie wykładu
     
Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2

Wykładowcy

mgr inż. Wojciech Barczyński
mgr inż. Adam Przybyła
dr inż. Tatsiana Viarbitskaya

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Kierownik zespołu Test i SW Architektów w dziale SmartRadio Nokia. Autor i prelegent artykułów dotyczących cyfrowego przetwarzaniu sygnałów również na międzynarodowych konferencjach.

mgr inż. Wojciech Barczyński

Wykładowca SAP w WSB we Wrocławiu, Inicjator SAP next-gen Labs.Leader teamu deweloperskiego w SMACC, wiodącym startup FinTech w Niemczech. SMACC z pomocą sztucznej inteligencji automatyzuje procesy księgowe dla małych i średnich firm. Wcześniej jako system inżynier w LykeHQ, 1 z 10...

mgr inż. Adam Przybyła

Linux System Engineer w jednej z wrocławskich korporacji, zajmujący się rozwojem narzędzi wspomagających procesy budowy aplikacji oraz adaptacją dystrybucji Linuxa pod wymagania aplikacji i docelowej platformy. Prowadzi szkolenia na temat testowania, Pythona czy Openstacka. 

mgr inż. Karol Kolański

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od początku kariery pracownik centrów badawczo-rozwojowych. Zawodowo związany z projektowaniem oraz programowaniem systemów wbudowanych. Posiada doświadczenie w pracy jako inżynier testów (embedded, web...

mgr inż. Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Certyfikowany tester ISTQB ADVANCED. Pracuje jako tester aplikacji mobilnych w firmie budującej oprogramowanie na platformy iOS oraz Android dla klientów z różnych części świata. Posiada doświadczenie w...

mgr inż. Jarosław Grząślewicz

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Obecnie inżynier programista ( konsultant techniczny ABAP )  w międzynarodowej firmie konsultingowej. W przeszłości także prowadzący zajęcia dla studentów  z matematyki oraz informatyki na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki...

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe

ul. Fabryczna 29-31
bud. A, p.101
53-609 Wrocław

E-mail: sp@wsb.wroclaw.pl
Tel.: 71 376 23 70
Infolinia: 71 758 22 30

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
  • so: 09:00-14:00
Aby wyświetlić mapę wymagana jest obsługa JavaScript przez przeglądarkę.