Studia podyplomowe

Natalia Harbul

Natalia Harbul
GOS Senior Support Analyst, 3M Global Service Center. Absolwentka kierunku Inżynieria oprogramowania dla SAP ERP i programowanie w języku ABAP
„Dobry Konsultant SAP musi znać się na programowaniu” – te zasłyszane w branży SAP-owej słowa skłoniły mnie do zapisania się na studia I...

Miejsce spotkań praktyków
Podczas zajęć wymienisz się doświadczeniami z wykładowcami, którzy są  specjalistami mającymi często wieloletnie doświadczenie w danych branżach. Dzięki temu zwiększysz swoją wiedzę i nauczysz się jak wykorzystywać ją w życiu zawodowym.

Sprawdź jak płacić mniej dzięki dofinansowaniom unijnym!

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w WSB we Wrocławiu?
Przygotowaliśmy ponad 70 kierunków studiów podyplomowych. Dotyczą one m.in.: takich obszarów jak:

Zobacz pełną listę kierunków studiów podyplomowych w WSB we Wrocławiu

Atuty studiów podyplomowych w WSB:

 • nowoczesne programy nauczania opracowane przez doświadczonych wykładowców i partnerów biznesowych uczelni
 • każdy kierunek ma swojego kierownika merytorycznego, który czuwa nad jakością studiów
 • słuchacze otrzymują komplet materiałów dydaktycznych
 • wykładowcy z doświadczeniem w konkrektnych branżach
 • interaktywne formy zajęć - gry biznesowe, gry kierownicze, case studies, symulacje, warsztaty
 • możliwość udziału w 4 dodatkowych i bezpłatnych szkoleniach zakończonych certyfikatem WSB we Wrocławiu
 • możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów branżowych
 • świadectwo w języku polskim i angielskim
 • przyjazna dla uczestników organizacja studiów
 • Program Firma
 • dogodny, ratalny system płatności

Doradca edukacyjnybutton_doradcy_edukacyjnego_mniejszy.png
Osoby, które chciałyby wybrać studia precyzyjnie pod kątem swojej kariery,
potrzeb i oczekiwań rynku pracy, zachęcamy do spotkania z doradcą edukacyjnym.
Rozmowa z doradcą to również świetny sposób na dobranie oferty dla firm i grup.

Wiedza ekspercka
Grono wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu tworzą doświadczeni praktycy, czołowi eksperci w dziedzinie: finansów, podatków, marketingu, zarządzania, handlu czy nieruchomości. Każdy z prowadzonych w WSB kierunków nadzorowany jest przez merytorycznego opiekuna, który projektuje autorski program zajęć, a następnie czuwa nad jego właściwą realizacją.

Praktyczne zajęcia
Większość zajęć w WSB to warsztaty, podczas których słuchacze mogą nie tylko czerpać z wieloletniej praktyki wykładowców, ale też mają możliwość wymiany doświadczeń i opinii. Ponadto omawiane podczas zajęć konkretne przypadki biznesowe (case studies) uczą bezpośredniego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce i niejednokrotnie mogą posłużyć za pomocną wskazówkę w ich pracy zawodowej.

Dodatkowym wsparciem dla słuchaczy zainteresowanych uzupełnieniem swojej wiedzy będą bogate zbiory biblioteki WSB, w których można znaleźć wiele tytułów branżowych czasopism oraz fachowych publikacji związanych z wybraną dziedziną studiów.

Czym są studia podyplomowe?
To forma kształcenia przeznaczona dla osób posiadających wyższe wykształcenie magisterskie, licencjackie lub inżynierskie. Studia te stwarzają możliwość pogłębienia i aktualizacji posiadanej wiedzy. Dzięki uczestnictwu w interaktywnych formach zajęć - grach biznesowych, case studies i warsztatach - ukończenie studiów otwiera przed absolwentami perspektywę awansu, zmiany pracy lub rozpoczęcia działalności gospodarczej.

 

Dodatkowe szkolenia biznesowe
WSB we Wrocławiu oferuje słuchaczom i absolwentom studiów podyplomowych możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów poprzez uczestnictwo w 4 bezpłatnych szkoleniach biznesowych. Szkolenia w praktyczny sposób prezentują wybrane zagadnienia m.in. z obszaru zwinnego zarządzania projektami opartego na Agile czy świadomości własnych potencjałów jako kluczu do sukcesu. 

 

Kursy językowe
Przy WSB we Wrocławiu funkcjonuje Centrum Językowe FORWARD. Wśród doświadczonych lektorów WSB znajdują się zarówno praktycy życia gospodarczego, osoby o przygotowaniu nie tylko filologicznym, ale również biznesowym. Słuchaczom studiów podyplomowych dedykujemy  moduły CAN-DO, czyli intensywne szkolenia językowe oparte o aktywne metody pracy (case study, panel dyskusyjny, praca w grupach, analiza materiału źródłowego etc).

Kurs dostarcza managerom narzędzi niezbędnych do podniesienia poziomu biznesowych kompetencji językowych i świadomego operowania językiem angielskim w międzynarodowym środowisku pracy. 

 

infografiki600-6.jpg

twitter.gif

kierunki | ceny studiów | organizacja studiów | rekrutacja i dokumenty