Opis kierunku

Jedyne studia w województwie dolnośląskim akredytowane przez Izbę Coachingu. Oferują wiedzę merytoryczną, konkretne umiejętności (min. 70% praktyki) oraz wsparcie w zakresie profesjonalnej superwizji. 

Przygotujemy Cię do prowadzenia profesjonalnego coachingu, zgodnego ze standardami i etyką Izby Coachingu, z głównym ukierunkowaniem na prowadzenie go w biznesie (np. w zakresie wpierania rozwoju kultury organizacyjnej, podnoszenia poziomu kompetencji pracowników, wprowadzania zmiany, zwiększenia elastyczności i skuteczności zarządzania). Podczas studiów zdobędziesz większą samoświadomości i rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz zdolności do budowania satysfakcjonujących relacji, zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Co zyskujesz?

 • Jedyne na Dolnym Śląsku akredytowane przez Izbę Coachingu studia – zgodne z wymogami i standardami kształcenia coachów IC. 
 • Uzyskasz wsparcie w zakresie profesjonalnej superwizji. 
 • Możesz skorzystać z zewnętrznych superwizji IC na preferencyjnych warunkach lub tańszej akredytacji.
 • Zgodnie ze standardami Izby Coachingu zajęcia są praktyczne (min. 70% praktyki), a Ty już w trakcie studiów działasz samodzielnie jako coach. Większość trenerów jest wieloletnimi współpracownikami Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (partnera kierunku), wszyscy zaś prowadzą również swoje firmy coachingowo – rozwojowe oraz są członkami Izby Coachingu.

Certyfikat

Po spełnieniu kryteriów otrzymasz certyfikat ukończenia akredytowanego kursu IC.

Dla kogo?

 • Studia skierowane są głównie do osób, które chcą rozpocząć swą przygodę w roli coacha – zarówno pracującego z biznesem, jak i z innymi kategoriami klientów.  
 • Zapraszamy również menedżerów chcących wzbogacić swój warsztat pracy, pracowników działów HR, przedsiębiorców, jak i każdą osobę, którą fascynują zagadnienia związane z dynamicznym i świadomym rozwojem kompetencji i własnym rozwojem w obszarze samoświadomości, komunikacji i poprawy jakości swoich relacji i efektywności działań.
   

Studia niestacjonarne

Studia niestacjonarne w salach wykładowych.

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami w murach uczelni. W przypadku decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, zajęcia dydaktyczne będą prowadzone zdalnie.

Kierunek coaching w biznesie to były już moje drugie studia w WSB. Z pierwszego kierunku – komunikacja marketingowa i PR – byłam bardzo zadowolona, więc gdy tylko w ofercie WSB pojawił się mój wymarzony kierunek – coaching – nie zastanawiałam się ani chwili i złożyłam tam swoje dokumenty rekrutacyjne.

Marcelina Machela

Absolwentka kierunku coaching w biznesie

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

do 16 września
studia
700 zł
taniej

Zapisując się do 16 września, zyskujesz 700 zł:

 • 300 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej!
Twoja zniżka wyniesie 900 zł:

 • 500 zł zniżki w czesnym
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku coaching w biznesie w WSB we Wrocławiu.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 187
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr n. hum. Magda Fres
Marta Kijanko
Patryk Lange
Edyta Pazur
Marta Smolińska

Kierownik merytoryczny kierunku. Akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany trener, specjalista doradztwa psychologiczno – pedagogicznego. W latach 2013 - 2017 Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu. Koordynowała Wrocławski Klub Coacha. Ukończyła studia podyplomowe...

dr n. hum. Magda Fres

Dyplomowana i certyfikowana coach, akredytowana w Izbie Coachingu, superwizor. Psycholog, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich. W latach 2014 - 2017 Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central...

Marta Kijanko

Dyplomowany psycholog, certyfikowany coach i trener. W pracy zawodowej łączy obszary kształcenia umiejętności interpersonalnych i menadżerskich. Absolwetka SWPS, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Wrocławskim, filozofii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyła...

Patryk Lange

Akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany coach zespołowy, trener i superwizor coachingu, trener mindfulness. W latach 2015-2017 Przewodniczący Komisji Etycznej Izby Coachingu. Menedżer i praktyk turkusowego stylu zarządzania. Absolwent AGH w Krakowie, Szkoły Profesjonalnego...

Edyta Pazur

Executive Coach, konsultant HR, trener. Coach akredytowany (PCC) w ICF. Członek Izby Coachingu. Była vi-ce i dyrektor wrocławskiego oddziału ICF w latach 2012-2017. Współpracuje z dużymi organizacjami operujących w międzynarodowym środowisku. Ma 20 letnie doświadczenie w...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe

bud. A, p.100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

E-mail: sp@wsb.wroclaw.pl
Tel.: +48 604 138 344 71 376 23 70
Infolinia: 71 758 22 30

Godziny otwarcia:
 • pn-śr: 09:00-16:00
 • cz-pt: 08:00-15:30
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF