Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu po raz kolejny zaprasza na największy na Dolnym Śląsku bezpłatny certyfikowany test TOEFL® Junior. Zapisani uczniowie będą mogli sprawdzić swoje kompetencje i umiejętności językowe bezpłatnie, a najlepsi otrzymają ceniony certyfikat.

 

 • Termin: 17.10.2019r. (czwartek), egzamin rozpoczyna się o godz. 10.00
 • Dla kogo? dla uczniów w wieku 13-19 lat
 • Szczegóły i regulamin: www.projekty.wsb.wroclaw.pl/Toefl_Junior
 • Zapisy: Zgłoszenia uczestników przesyłane są za pośrednictwem nauczyciela w formie tabeli. >> TABELA <<
   
  • Tabelę należy wysłać na adres mailowy info@wsb.wroclaw.pl w tytule – Zapisy TOFEL Junior.
   Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń! 

UWAGI! 

 • Uczeń nie ma możliwości samodzielnego zapisania się na egzamin.
 • Na egzamin wpuszczeni zostaną tylko uczniowie, których wypełnione deklaracja i regulamin zostaną dostarczone w dniu egzaminu pod warunkiem posiadania przy sobie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Uczniowie, którzy nie będą posiadali dokumentu tożsamości lub nie dostarczą deklaracji i regulaminu nie będą mogli wziąć udziału w egzaminie.
 • Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat, w którym zawarty zostanie szczegółowy wynik egzaminu.


"TOEFL® Junior to międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół językowych, gimnazjalistów i licealistów. Jest skierowany do osób na poziomach od podstawowego (A2) do średniego wyższego (B2)"  - mówi Anna Gutkowska – Zając, Regional Senior Manager ETS Global B. V. 


"Wynik testu pozwala ocenić umiejętność słuchania, czytania i rozumienia tekstów w kontekście nauki szkolnej i pozaszkolnej oraz rozpoznawania i właściwego używania struktur gramatycznych i słownictwa." - Patrycja Paleń-Tondel, lektor CJ Forward i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 


W związku z trwającym remontem ulica Fabryczna jest zamknięta dla samochodów, więc dojazd do WSB jest możliwy jedynie od ul. Babimojskiej. Parking dla autobusów pod budynkiem C.
 

Mapki z dojazdami i trasą dojścia zamieszczone są w aktualnościach

Czytaj więcej