W związku z trwającym remontem ul. Fabrycznej została zmieniona organizacja ruchu samochodowego. Od 02.09.2019 r. do odwołania ul. Fabryczna na odcinku od skrzyżowania z ul. Wagonową aż do parkingu Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu została zamknięta dla ruchu samochodów. Oznacza to, że ul. Fabryczną nie można dojechać do kampusu uczelni, dojazd jest natomiast możliwy od ul. Babimojskiej.

 

Poniżej zamieszczamy mapę z przebiegiem dróg wokół kampusu – kolorem czerwonym oznaczony został odcinek drogi wyłączony dla ruchu samochodów od 02.09.2019 r. Kolorem niebieskim oznaczone zostały przejezdne drogi.  
 

 

Gdzie zaparkować samochód

 

W obrębie kampusu znajdują się parkingi czynne przez 7 dni w tygodniu, oraz parking dodatkowy czynny w weekendy:

  • parking pomiędzy budynkiem B a ul. Strzegomską (wjazd przez teren kampusu),
  • parking przed budynkiem A przy ul. Fabrycznej (wjazd od ul. Fabrycznej z kierunku ul. Babimojskiej),
  • parking przy skrzyżowaniu ul. Otyńskiej z ul. Przemkowską i ul. Babimojską,
  • parking przy ul. Babimojskiej - czynny tylko w weekendy, wjazd przez otwarty szlaban (nie jest zamykany w weekendy),
  • parking na tyłach budynku H,
  • parking przed budynkiem C.

Parkingi zostały oznaczone na poniższej mapce.

 

POWIĘKSZ - mapka PDF do podglądu i pobrania.

 

 

Ruch pieszy 
 

Ruch pieszych został utrzymany. Na kampus WSB można przejść ul. Fabryczną od przystanku autobusowego przy ul. Wagonowej a także od ul. Strzegomskiej, na którą można dojechać autobusem z kierunków centrum oraz Nowy Dwór. Poniżej zamieszczamy mapkę z trasą przejścia z przystanku przy ul. Strzegomskiej na kampus.

 

POWIĘKSZ - mapka PDF do podglądu i pobrania.

 

Za utrudnienia przepraszamy. Są one spowodowane prowadzonym przy ul. Fabrycznej oraz ul. Otyńskiej remontem drogi, którego celem jest poprawa komunikacji w tej części miasta. Prosimy o śledzenie naszej strony www. O kolejnych zmianach związanych z dojazdem na uczelnię będziemy za jej pośrednictwem informować.

Czytaj więcej