Biuro Karier WSB we Wrocław w ramach Akademii Biura Karier zaprasza na bezpłatny webinar:

Praca na etat czy własna firma? - o wadach i zaletach obydwu aktywności zawodowych 

 

TERMIN: 15.12.2020 /wtorek/w godz.: 15:30-17:00

TRENER: Katarzyna Likus 
Doradca zawodowy, coach kariery; zawodowo od 2012 roku związana z realizacją projektów wspierających osoby poszukujące wsparcia w rozwoju zawodowym, w tym studentów i absolwentów. Absolwentka „Poradnictwa edukacyjno – zawodowego” na Dolnośląskiej Szkole Wyższej i „Coachingu z elementami psychologii” na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS we Wrocławiu. Absolwentka licznych konferencji i certyfikowanych szkoleń z zakresu doradztwa zawodowego. Interesuje się rozwojem osobistym i motywacją. 

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

 

Podczas webinaru zostaną przedstawione różnice pomiędzy pracą na etacie a prowadzeniem własnej firmy. Spotkanie jest zaproszeniem dla osób, które chcą zastanowić się nad własnymi cechami osobowości i kompetencjami w kontekście obydwu form aktywności zawodowej. 

 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Jakie różnice występują pomiędzy pracą na etacie a prowadzeniem własnej firmy? - przyjrzymy się kontekstowi czynników, które mogą pomóc określić która forma aktywności zawodowej jest dla Ciebie bliższa - motywacja, predyspozycje, cechy osobowości, 
  • Jakie różnice (pozytywne i negatywne) występują w obu formach - pracy na etacie a prowadzenie własnej firmy?
  • Gdzie mogę uzyskać informacje na tematy związane z przedsiębiorczością? (założenie i prowadzenie własnej firmy, pozyskanie dofinansowania itp.)

Serdecznie zapraszamy!
Rozwijaj się z Biurem Karier WSB we Wrocławiu
ul. Fabryczna 14 G, budynek G, pok.315
tel. 71376 23 28; e-mail: biuro.karier@wsb.wroclaw.pl

Czytaj więcej