Opis kierunku

Jak sama nazwa stanowiska wskazuje, HR Biznes Partner odgrywa rolę partnera biznesu. Wspiera merytorycznie, inicjuje zmiany, planuje rozwój zasobów ludzkich przedsiębiorstwa. Jak na dowódcę przystało, HR Biznes Partner powinien być dobrym strategiem, dzięki czemu może wymiernie wspierać realizację celów firmy.

Dzięki tym studiom zdobędziesz praktyczne umiejętności oraz poznasz metody i narzędzia wsparcia biznesu poprzez podnoszenie efektywności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz rozwój kluczowych kompetencji HR Biznes Partnera w budowaniu relacji z kadrą zarządzającą i pracownikami. 

Zajęcia mają głównie formę interaktywną – to warsztaty z dużym naciskiem na stronę praktyczną omawianych narzędzi na rzeczywistych przykładach ich zastosowania i uzyskanych dzięki nim rezultatów oraz projektowanie wybranych elementów wpływających na efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, które wspiera biznes.

Co zyskujesz?

  • Będziesz doskonale rozumiał biznes.– HR jako partner strategiczny.
  • Osiągniesz mistrzostwo w zarządzaniu zmianą – HR jako agent zmian.
  • Wzrosną Twoja wiarygodność i zaangażowanie – HR jako rzecznik pracowników.
  • Nauczysz się tworzyć strategię personalną oraz narzędzia HR wspierające biznes.
  • Będziesz potrafił dokonać odpowiedniego wyboru metody, techniki, narzędzi wspierających biznes wykorzystywanych w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Otrzymasz indywidualny profil Insights Discovery międzynarodowej metody rozwoju.
  • Dowiesz się, jak stosować różne techniki wpływające na budowanie relacji z innymi.
  • Rozwiniesz własną postawę do roli HR Biznes Partnera.

Dla kogo?

  • Pracownicy działów HR, osoby przygotowujące się do roli HR Biznes Partnera oraz kadra odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi. 

Harmonogram zjazdów 2019/2020

zjazd data
1 12 - 13.10.2019
2 09 - 10.11.2019
3 21 - 22.12.2019
4 11 - 12.01.2020
5 01 - 02.02.2020
6 07 - 08.03.2020
7 18 - 19.04.2020
8 16 - 17.05.2020
9 06 - 07.06.2020
10 20 - 21.06.2020

 

studia podyplomowe

do 30 września
studia podyplomowe
700 zł
taniej

miejsce spotkań praktyków

wpisowe 0 zł

zobacz więcej

 

Program studiów

Program studiów na kierunku HR biznes partner w WSB w Warszawie

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2

Wykładowcy

Marlena Urbaniak

Menedżer z bogatym, ponad 17 letnim doświadczeniem w dużej instytucji finansowej na różnych szczeblach zarządzania, od Oddziału po Centralę. 
Zarządzała  m.in. obszarem/ zespołem:
•    Projektem HR 
•    Strategii i rozwoju
•    Obsługi i Wsparcia Klienta
•    Projektem...

Agnieszka Majchrzak

MBA, dyrektor HR, trener, coach, wykładowca 
Od 2004 roku związana z instytucjami finansowymi, w których zajmuje wysokie stanowiska managerskie. To w nich kreowała, wdrażała i realizowała politykę szkoleniową oraz budowała struktury trenerskie.  
Jako trener specjalizuje się w...

dr Renata Rychter

Doktor nauk prawnych, radca prawny, absolwentka aplikacji legislacyjnej, praktyk z ponad 16-letnim doświadczeniem; zawodowo związana z organami Inspekcji Transportu Drogowego i Głównym Inspektoratem Farmaceutycznym, w latach: 2007 -2017 - Dyrektor Biura Prawnego, a w latach: 2017-2019 -...

Małgorzata Orłowska

Konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi, trener, coach, doradca zawodowy. Studiowała Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię motywacji na SWPS (studia podyplomowe). Od 2002 roku jest związana zawodowo z obszarem HR w tym głównie: rekrutacją,...

Katarzyna Wąsowska

Konsultant, trener, koordynator i asesor sesji AC/DC. 

Od 2008 roku zarządza zespołami projektowymi, realizującymi programy szkoleniowe i doradcze z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi. Psycholog społeczny i socjolog organizacji i pracy (MISH, UW) oraz studiów...

Piotr Żołądkowski

Wykładowca w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Prowadził również zajęcia w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Trener Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Lublinie.  W...

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w WSB.

Pobierz stronę do PDF