Uczestnicy międzynarodowej konferencji zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku wspólnie z przedstawicielami prestiżowej akredytacji IACBE udowodnili, że jak najbardziej tak.

"New tech revolution and its impact on higher education" tak brzmi temat przewodni międzynarodowej konferencji, która odbyła się na początku października w Hotelu Radisson Blue w Gdańsku. Konferencja została zorganizowana przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku, która od kilku lat posiada prestiżową akredytację IACBE. Jednym z wymogów posiadania ów akredytacji jest zorganizowanie w porozumieniu z jej przedstawicielami regionalnej konferencji.

Uczestnikami konferencji byli międzynarodowi przedstawiciele z świata nauki m.in. Ted Colins - wiceprezydent akreytacji IACBE, Olin Oedekoven - CEO Peregrine, Maciej Kolasiński - Wiceprezes Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. Gości przywitał Piotr Kowalczyk - Wiceprezydent Miasta Gdańsk, który w kilku zdaniach nadmienił, jak ważna dla Gdańska jest edukacja i solidne przygotowanie młodych ludzi do realiów rynku pracy.

Podczas konferencji prof. nadzw. dr hab. Jan Wiśniewski, Rektor gdańskiej WSB wraz z dr. Olin O. Oedekoven- President and CEO Peregrine Leadership Institute podpisali list intencyjny, w sprawie nowego programu studiów MBA.

Czytaj więcej