Ewa Baryła
Ewa Baryła

Jest doświadczonym trenerem, menadżerem, autorką artykułów oraz liderem wielu projektów, również międzynarodowych. Przez kilkanaście lat pracowała w międzynarodowym koncernie jako menadżer ds. rozwoju i trener. Obecnie jest członkiem zarządu i trenerem w firmie szkoleniowo – doradczej WEM consulting.
Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń sprzedażowych i negocjacyjnych. Jak podkreśla, uwielbia handel i sama zgłębia ten obszar każdego dnia podczas sprzedaży usług firmy, z którą jest związana. Jest także specjalistką w projektach związanych z rozwojem pracowników, umiejętnościami zarządzania, a także z employee experience oraz budowaniem wizerunku pracodawcy.

Wioletta Sobieszek
Wioletta Sobieszek

Jest doświadczonym, działającym w biznesie od ponad 15 lat, menadżerem, trenerem i coachem akredytowanym przez International Coach Federation. Jako członek zarządu, trener i coach w firmie WEM consulting specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu autorskich projektów szkoleniowych, rozwijających umiejętności sprzedażowe, zarządzania zespołem oraz radzenia sobie ze stresem. Tworzy w firmach systemy rozwoju pracowników, a także prowadzi indywidualne procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej, a co najważniejsze – skutecznie sprzedaje projekty rozwojowe klientom różnych branż na terenie całego kraju. We współpracy z firmami kluczowa dla niej jest profesjonalna obsługa i przekonanie, że najważniejsza jest umiejętność dopasowania się do klienta.

Łukasz Kuciński

Doświadczony trener i konsultant, od 20 lat na stanowiskach kierowniczych w firmach o zróżnicowanym profilu działania. Do 2011 roku dyrektor działu nauczania języków obcych w Wydawnictwach Szkolnych i Pedagogicznych, gdzie odpowiadał za produkcję, marketing i sprzedaż publikacji do nauki języków obcych. Od 9 lat zajmuje się szkoleniami z zakresu: sprzedaż, zarządzanie i marketing, doradztwem i wdrażaniem nowych koncepcji marketingowych w małych i średnich przedsiębiorstwach na terenie całej Polski. Autor 6 audiobooków z zakresu zarządzania. Współpracuje z największymi firmami handlowymi i usługowymi w Polsce. Wykłada Marketing na studiach MBA w Toruniu  i Bydgoszczy. Jest współtwórcą strategii CGT - Corporate Global Thinking, wdrażanej w wielu polskich firmach. Licencjonowany partner Badania Osobowości Zawodowej FACET 5.

Agnieszka Klonowska

Doświadczony trener biznesu oraz konsultant biznesowy, z wieloletnią praktyką jako menadżer i pracownik, zarówno firm rodzinnych jak i międzynarodowych korporacji. Posiada doskonałe przygotowanie teoretyczne oraz dużą praktykę w szkoleniach dla kadry dużych i małych firm w wielu branżach w całej Polsce. Od 23 lat pracuje jako menadżer sprzedaży w różnych firmach, obecnie od 4 lat jest dyrektorem sprzedaży w największej placówce leczniczej w Toruniu. Poprzez szkolenia realizuje swoją pasję – inspirowanie innych do rozwoju. Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zespołów ku sukcesom oraz w szkoleniach dla sił sprzedażowych z zakresu technik sprzedaży i komunikacji. Pracuje z maksymalnym zaangażowaniem, tworząc projekty dopasowane do potrzeb klientów, wykazując się doskonałym zrozumieniem biznesu i jednocześnie będąc uosobieniem treści, które przekazuje. Przeprowadziła szkolenia dla firm w Polsce w wielu branżach (m.in. finanse, przemysł samochodowy, produkcja urządzeń wentylacyjnych, usługi, nieruchomości, produkcja i sprzedaż artykułów spożywczych itd.), dając i czerpiąc z nich satysfakcję. Współpracuje jako wykładowca i trener z uczelniami wyższymi, m.in. Wyższą
Szkołą Bankową w Toruniu i Bydgoszczy oraz Gdańską Akademią Bankową.

Łukasz Ukleja

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowników zdobyte na terenie USA, UK i Polski. W latach 2009 – 2016 zarządzał projektami doradczymi z branży gastronomicznej, piekarniczej, medycznej i sportowej. Posiada wiedzę praktyczną w zakresie negocjacji, wdrażania strategii rynkowych, franczyzowych, organizacji przedsiębiorstw produkcyjnych i marketingu. Podczas swojej pracy rekrutował i nadzorował szkolenie kilkudziesięciu managerów, kierowników i dyrektorów działów rozwoju, marketingu i produkcji. Absolwent Uniwersytetu Le Mirail w Tuluzie i studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy/ Franklin University Columbus/Ohio.