Zniżka dla absolwentów

Jeśli jesteś absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej, możesz skorzystać ze zniżek dedykowanych absolwentom.

 

Im szybciej zapiszesz się na studia, tym większa zniżka Ci przysługuje. Na początku rekrutacji możesz obniżyć czesne nawet o 1200zł. 

 

Nie zwlekaj, sprawdź aktualną promocję.

ilovewsb

Dofinansowanie KFS do 100%

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) został utworzony ze środków Funduszu Pracy z myślą o wsparciu kształcenia ustawicznego pracodawców oraz pracowników. Pracodawca może otrzymać środki KFS na sfinansowanie kształcenia ustawicznego podejmowanego przez siebie i swoich pracowników w wysokości:

  • 80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,
  • 100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.

Więcej informacji

BUR

Jeżeli Twój pracodawca kieruje Cię na studia sprawdź możliwość dofinansowania w ramach BUR. Dofinansowanie w zależności od spełnienia różnych kryteriów może wynieść do 70%
Z Bazy Usług Rozwojowych należy wybrać  usługę realizowaną przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu tj.: szkolenie otwarte lub zamówić konkretną usługę. Więcej informacji

Pożyczka do 100% wartości studiów

Pożyczki na kształcenie to pilotażowe narzędzie Ministerstwa Rozwoju, finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, ukierunkowane na wsparcie kształcenia ustawicznego.

Najważniejsze informacje:

  • maksymalna wartość pożyczki: 100 tys. zł – pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia/kursu/studiów podyplomowych
  • oprocentowanie: pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów opracowania, itp.)
  • raty: długość spłaty nawet do 60 miesięcy
  • umorzenie: istnieje możliwość umorzenia 20 – 25% kwoty pożyczki

Więcej informacji:

Program Firma

Jeśli jesteś pracownikiem firmy/instytucji, nauczycielem dowiedz się, czy Twoja firma ma podpisane porozumienie z WSB, dzięki czemu możesz studiować ze specjalną zniżką. 

Nie czekaj, wypełnij formularz i zgłoś się już dziś.

do 15 lutego
studia
1000 zł
taniej

Zapisując się do 15 lutego, zyskujesz 1000 zł:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym
  • 400 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz - 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym
  • 400 zł zniżki w opłacie wpisowej.

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej.