Women in Business - zapraszamy wspólnie z IBM Client Innovation Center Wrocław & Katowice

Podziel się:

women_in_business_0.jpgIBM Client Innovation Center Wrocław & Katowice oraz Instytut Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zapraszają od początku roku akademickiego 2016/2017 do udziału spotkaniach Klubu Kobiet, czyli Women in Business.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w poniedziałek w godz. 14:00-16:00 w sali 220, bud. A. *

Podczas spotkania będziesz mieć możliwość poznania kobiet biznesu, wymiany doświadczeń, rozwoju osobistego oraz możliwość zaprezentowania swoich doświadczeń, a także zdobycia wiedzy.

Na spotkania obowiązują zapisy poprzez formularz.

Pamiętaj, żeby zapisać się na cały blok - tylko wtedy jesteś w stanie zdobyć kompleksową wiedzę.

PROGRAM KLUBU KOBIET:

BLOK I:

Jak sprawić żeby się chciało chcieć, jak się nie chce? 17.10.2016
Sztuka odpuszczania – czy zawsze muszę wszystko robić? 14.11.2016
Czy asertywności można się nauczyć? 12.12.2016

BLOK II:

Czy w dzisiejszym świecie potrzebne nam są autorytety? 16.01.2017
Co to jest marka osobista i czy warto ją budować? 13.02.2017
Networking – moda czy konieczność? 13.03.2017

BLOK III:

Za kwadrans awans - wszystko, co powinnaś wiedzieć o kształtowaniu kariery w korporacji 10.04.2017
Jak mówić, by Cię rozumieli?  08.05.2017
Jak zarządzać projektami – konieczność czy fanaberia? 12.06.2017

SYLWETKI PROWADZĄCYCH:

m_fischer.jpgMagdalena Fischer

Abslwentka WSB, z wykształcenia księgowa z klilkuletnim doświadczeniem pracy w finansach, od kilku lat także na pozycjach liderskich. Od tego roku stawia na rozwój kariery zawodowej w kierunku zarządzania ludźmi i obecnie obejmuje stanowisko kierownika w dziale IT, w którym zarządza grupą 25 mężczyzn. Śmiało i z uśmiechem na ustach podąża przez świat, lubi próbować nowych rzeczy oraz  poznawać nowych ludzi. Ma różnorodne pasje związane z wszelkiego rodzaju aktywnościami  poczynającach od nart, biegania, pole dancu, pływania, a kończąc na malowaniu,  coachingu i psychologii. Motto życiowe:„Sky is the limit”.

m_wojtas.jpgMichalina Sławicz

pracuje w IBM na stanowisku kierownika projektu oraz lidera zespołu. Łączy pracę w IBM z działalnością w organizacji pozarządowej, w której zajmuje się prowadzeniem szkoleń oraz zarządzaniem zespołem budującym program. Jej pasją są szkolenia - przeprowadziła dziesiątki treningów z zakresu umiejętności społecznych. Od paru miesięcy pracuje nad tym, by znaleźć mądry balans pomiędzy ambicją a odpuszczaniem. Dla relaksu głaska kota i ćwiczy jogę.

j_ciolek-hummel.jpg

Joanna Ciołek

Psycholog. Doradca personalny. Coach. Kierownik w firmie IBM. Wykładowca na WSB. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych na kierownicze stanowiska. Współpracowała z organizacją studencką AIESEC, Towarzystwem Rozwoju Rodziny oraz wieloma firmami, dla których przeprowadzała szkolenia i realizowała projekty z zakresu doradztwa personalnego – o tematyce motywowania pracowników, przeprowadzania procesów rekrutacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, budowania własnego wizerunku oraz autoprezentacji.

j_sokol.jpg

Joanna Sokół

W IBM pracuje na stanowisku kierownika zespołu. Dodatkowo uczestniczy w wielu firmowych inicjatywach, a jedną z nich jest prowadzenie Women in Business @ Unis. Swoim zaangażowaniem i pasją zaraża innych, wspiera osoby mniej doświadczone w ich rozwoju. Prowadzi szkolenia i warsztaty z różnych dziedzin. Zimą szaleje na snowboardzie, latem pływa, a przez cały rok pracuje z ludźmi. W wolnym czasie czyta i jeździ na rowerze.

n_witulska.jpg

Nina Witulska

Całe życie zawodowe związana z branżą IT, z czego od 7 lat kieruje różnymi zespołami w tym obszarze, mimo ukończonych studiów humanistycznych. Od roku zarządza 160-osobowym działem i niemalże każdego dnia doświadcza, że praca z kierownikami to zupełnie inny wymiar menedżerskiej przygody. Bycie szefem graniczy często z misją i powołaniem, a kierowanie ludźmi to osobista odpowiedzialność. Wierzy, że rozwijanie organizacji jest możliwe tylko dzięki rozwijaniu ludzi, którzy ją tworzą. Prywatnie poszerza swoją świadomość i rozumienie człowieka, jako jednostki w systemie. Pasja ta bezpośrednio wpływa na jej styl zarządzania i utwierdza w przekonaniu, że nie ma jednej prawdy. W wolnych chwilach podróżuje, biega, medytuje i hoduje pomidory na balkonie.

s_dzuman.jpg

Sylwia Dżuman

Kilkuletnie doświadczenie biznesowe oraz zdobyte dyplomy na różnych kierunkach doprowadziły ją do znalezienia własnej definicji sukcesu w biznesie: to ludzie, ich motywacja i zaangażowanie składają sie na sukces. W swojej karierze, poczynając od początkowych stanowisk asystentki po dzisiejsze kierownicze stanowisko zawsze stawiała na mocne poznanie biznesu a potem na ukierunkowanie na sukces. Jako przywódca zespołów zawsze stara się wspierać najmocniejsze cechy w ludziach, tak by mogli się rozwijać. Ceni ludzi i osiąganie celów. Lubi wyzwania, więc zarówno dla siebie jak i dla innych stawia coraz bardziej wymagające cele. Lubi podróże i jogę.

a_koizumi.jpg

Agnieszka Koizumi

W IBM odpowiedzialna za markę, komunikację wewnętrzną oraz wdrażanie globalnych inicjatyw na rynek Polski i Krajów Bałtyckich. Jej misją jest sprawienie, by pracownicy poszerzali swoją wiedzę o firmie, czuli się zaangażowani w jej życie i aby potrafili rozmawiać na temat skomplikowanych rozwiązań IBM. W centrum jej zainteresowań znajdują się ludzie i to im poświęca najwięcej czasu poprzez różnego rodzaju szkolenia i wykłady. Prywatnie kocha podróże, zwiedziła do tej pory 45 państw na świecie.

e.maleszka-pabian.jpg

Ewa Maleszka -Pabian

Pracuje w IBM od 4 lat na stanowisku kierownika zespołu. Doświadczenie biznesowe i w zarządzaniu ludźmi zdobyła na przestrzeni 15 lat w różnych firmach i korporacjach. Lubi pracować z ludźmi, co stało się głównym bodźcem do tego, że profesjonalnie zainteresowała się coachingiem. Jest dyplomowanym coachem i prowadzi sesje coachingowe w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego. Z zamiłowaniem prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach: zarządzania ludźmi, przywództwa, ustawiania celów czy komunikacji. Prywatnie jeste żoną i mamą 13 letniego Mateusza. Lubi podróże i pływanie. Motto życiowe to: "Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu".

d_mazina.jpg

Daria Mazina

Przeprowadziła się z Ukrainy do Polski ponad 7 lat temu, i od tego momentu zaczęła swoją karierę jako kierownik projektu. W IBMie pracuje 4 lata i obecnie kieruje zespołem w dziale zarządzania usługami.  Posiada certyfikat PMP. Poza podstawowymi obowiązkami zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zarządzania projektami i umiejętności miękkich. W czasie wolnym uprawia jazdę konną. 

a_kepka_-_kopia2.jpg

Aleksandra Kępka

Pracuje w IBM od ponad 6 lat, aktualnie na stanowisku kierownika w dziale zarządzania usługami. W codziennej pracy zajmuje się nie tylko bieżącymi zadaniami, ale również angażuje się w dodatkowe przedsięwzięcia. W IBM ceni wyzwania jakie firma przed nią stawia oraz to, że samorealizację może swobodnie łączyć z  życiem prywatnym. Jest mamą dwuletniej Uli i pasjonatką książek.

* w przypadku mniejszej liczby uczestniczek niż 10 - warsztat zostaje odwołany!

Dodatkowe informacje:
Agata Bzura
Instytut Współpracy z Biznesem
T: 71 376 23 76
E: iwb@wsb.wroclaw.pl

17-10-2016