Progress Days - rozwijaj się z WSB
 

Zapraszamy na dni otwarte studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, czyli na cykl darmowych webinarów z ekspertami. Spotkania dedykowane są osobom, które ukończyły studia licencjackie lub magisterskie i myślą o ponoszeniu swoich kwalifikacji lub szukają nowych możliwości zawodowych.

 

Podczas webinarów czeka na Ciebie duża dawka wiedzy, aktualne tematy i cenne porady praktyków.

 

Wiedzę zdobytą podczas spotkań online pogłębisz na studiach podyplomowych - mamy ponad 70 kierunków do wyboru.

 

Kiedy? 20-23 września 2021

(dokładny harmonogram poniżej)

 

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

Spiesz się! Wydarzenie jest darmowe, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.
Na podanego w formularzu maila dostaniesz dostęp do webinarów.

 


 

HARMONOGRAM: 

(zastrzegamy sobie prawo do zmian) 

 

20 września (poniedziałek)

Storytelling jest jak czytanie, jazda autem czy pływanie. Możesz się tego nauczyć i być w tym naprawdę dobry, to tylko kwestia wiedzy i treningu. Podczas webinaru odpowiemy sobie na kilka pytań m.in. Dlaczego storytelling jest tak ważny zarówno w życiu jak i w biznesie? Jak angażować słuchaczy i pozostać zapamiętanym? itp.

 

Twoi słuchacze poświęcają Ci coś, co mają najcenniejszego – swój czas. Odwdzięcz się im czymś wartościowym – daj im merytorykę, uważność i to wszystko, dzięki czemu zechcą posłuchać Cię kolejnym razem. Trudne? Opowiem Ci, co zrobić, by było łatwiej.


21 września (wtorek)

Skala i powtarzalność testów aplikacji webowych stanowi bardzo dobre pole do ich automatyzacji. Podczas webinaru przedstawię przykład tworzenia skryptu automatyzującego wybrany przypadek testowy przy pomocy narzędzia Selenium w języku Python.

 

Celem webinaru jest pokazanie, jak stosując odpowiedni sposób komunikacji, rozwiązujemy aktualne i przyszłe, jawne, ukryte i potencjalne konflikty. Dzięki kilku przydatnym technikom i narzędziom jesteśmy w stanie skutecznie „rozbroić” każdą sytuację konfliktową.


22 września (środa)

Zarówno zamawiający jak i wykonawca dowie się, iż wcale nie jest trudno poruszać się w materii wydatkowania pieniędzy publicznych. Zamawiający dowie się, jak przygotować opis przedmiotu zamówienia, specyfikację istotnych warunków zamówienia, dokumentację z postępowania a wykonawca dowie się, jak ma złożyć ofertę by nie została odrzucona. 
 

Najkrótsza definicja coachingu koncentruje się na umożliwianiu zmiany sposobów działania dzięki zmianie sposobów myślenia. A skoro tak to, w jaki sposób myślimy, jakie mechanizmy nami rządzą? Jakie życiowe schematy czasem realizujemy? Jak mają się do tego emocje i czy są one logiczne? Na warsztacie będzie można dotknąć najważniejszych kwestii związanych z naszym myśleniem, czuciem i działaniem i nieco posmakować, w jakich obszarach i w jaki sposób pomaga klientom dokonywać zmiany coaching i – być może – czegoś również dowiedzieć się o sobie. Serdecznie zapraszam!


23 września (czwartek)

Problemy pojawiają się nie tylko w projektach i pracy bieżącej, ale i w życiu codziennym. Niektóre są trywialne, inne trudne, a jeszcze inne wydają się niemożliwe do rozwiązania. W trakcie webinaru poznamy i zastosujemy w praktyce wywodzącą się z teorii ograniczeń Goldratta technikę „chmury” — najważniejsze z tzw. narzędzi myślowych. Czy rozwiążesz przy jej pomocy wszystkie swoje problemy? Weź udział w webinarze i przekonaj się sam.

 

Webinar nt. psychologicznej strony otyłości, wpływu emocji, zachowań oraz czynników stresogennych na nadmierną podaż pożywienia. Omówiona zostanie rola układu nagrody w poborze pokarmów oraz w jaki sposób jedzenia wpływa na nasze emocje. Webinar omówi sposoby dietoterapii oraz suplementacji w  leczeniu otyłości i metody pracy z pacjentem, który przejawia zaburzenia w pracy układu nagrody, oraz w sposobie odżywiania się.


BONUS:

Wiele osób postrzega komputery Mac oraz urządzenia iPhone, iPad bądź Apple TV jako najlepsze w swojej klasie urządzenia konsumenckie, oferujące najwyższy poziom wydajności, niezawodności, wygody użytkowania. A także jako odznaczające się niespotykaną nigdzie indziej jakością oprogramowania. Posiadając te wszystkie zalety produkty Apple są jednak często traktowane, jako przede wszystkim adresowane do wymagających użytkowników domowych. W udostępnionym nagraniu opowiem o programach wdrożeniowych Apple przeznaczonych dla biznesu i instytucji. Omówię najważniejsze zalety, wskażę podstawę technologiczną i to, na co należy zwracać uwagę. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak zapanować nad większą liczbą Maców, iPhone'ów, iPadów, iPodów Touch lub urządzeń Apple TV – obejrzyj to nagranie!Masz pytania? Skontaktuj się z koordynatorem wydarzenia.

Katarzyna Boćkowska
E-mail: katarzyna.bockowska@wsb.wroclaw.pl

Kom.: + 48 532 758 875

Czytaj więcej