Konkurs o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej

 

System promocji rodzinnego charakteru własnej firmy

 

Pracujesz w firmie rodzinnej? Właściciele chętnie mówią, że tworzą firmę rodzinną?
W komunikacji podkreśla się jej rodzinny charakter?

 

Możesz zgłosić firmę do konkursu o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej.

 

Zgłoszenie do Konkursu

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 kwietnia 2021 r.

 

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw, które najaktywniej podkreślają w swojej komunikacji rodzinny charakter firmy, prowadząc spójne i ciekawe działania promocyjne oraz w kreatywny sposób odwołują się do mitu założycielskiego.

 

Będzie to pierwsza edycja konkursu, lecz towarzysząca już czwartej edycji Kongresu Firm Rodzinnych – wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych w Polsce spotkań adresowanych do przedsiębiorców rodzinnych. 

 

Wyboru zwycięzców dokona niezależna Kapituła, w skład której wchodzą osoby ze świata nauki i biznesu - merytorycznie związane z firmami rodzinnymi. 

Zapraszamy do zgłaszania do Konkursu swojej lub innej polskiej firmy rodzinnej, której działalność w promowaniu rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa zasługuje na uwagę.  


"Zapraszam do wzięcia udziału w Konkursie o Nagrodę Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej w kategorii II. Proszę, pochwalcie się swoją Firmą i swoją. Rodzinny charakter Państwa Firmy to przewaga na rynku, którą powinniśmy wykorzystać. Dla mnie - Klientki Państwa produktów - to bardzo ważne. Kupuję produkty tylko polskich marek, najchętniej rodzinnych firm z Dolnego Śląska" – zaprasza Małgorzata Czerwińska, dyrektor regionalny PKO Banku Polskim, członek Kapituły Konkursu.Więcej informacji znajdziesz na stronie Kongresu Firm Rodzinnych
 
Chcesz być na bieżąco, polub fanpage Kongresu Firm Rodzinnych

 

 

Organizatorzy i Partnerzy
Logo Banku PKO
Grant Thornton
CBR
Dolnośląska Izba Gospodarcza
BGK
IFR
ZPP
ZRP
Czytaj więcej