Dzień św. Patryka w WSB - bezpłatny certyfikowany test TOEFL®Junior

Podziel się:

940x788__3.jpg

Sprawdź angielski przed maturą!

15 i 16 marca 2018r. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu odbędzie się największy na Dolnym Śląsku bezpłatny* certyfikowany test TOEFL®Junior. Maturzyści będą mogli sprawdzić swoje kompetencje i umiejętności językowe bezpłatnie, a najlepsi otrzymają ceniony certyfikat.

Data: 15-16 marca 2018 r. (wybrany dzień) godz.9:00
Miejsce: WSB we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31
ZAPISY ZAKOŃCZONE!
 

 

"TOEFL Junior® to międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów szkół językowych, gimnazjalistów i licealistów. Jest skierowany do osób na poziomach od podstawowego (A2) do średniego wyższego (B2)".

Anna Gutkowska – Zając
Regional Senior Manager ETS Global B. V.

Uczniowie będą brali udział w certyfikowanych testach bezpłatnie i każdy otrzyma wynik w formie punktów, co pozwoli na lepsze przygotowanie się do matury z języka angielskiego. Uczniowe, którzy zdobędą 900 punktów otrzymają bezpłatnie certyfikat potwierdzający kompetencje. Na rynku koszt takiego egzaminu to ok. 300 zł. Test trwa 3 godziny i składa się z trzech części. 

"Wynik testu pozwala ocenić umiejętność słuchania, czytania i rozumienia tekstów w kontekście nauki szkolnej i pozaszkolnej oraz rozpoznawania i właściwego używania struktur gramatycznych i słownictwa".

Patrycja Paleń-Tondel
Lektor CJ Forward i wykładowca WSB we Wrocławiu.

"Kandydaci uczestnictwo w teście zgłaszają za pośrednictwem formularza zapisów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W ramach rozładowania stresu i zachowania tradycji, zachęcamy do ubrania się w kolor zielony".

dr Danuta Studencka-Derkacz
Manager WSB we Wrocławiu, główny organizator.

* Osoba, która zgłosi swój udział za pośrednictwem formularza, ale w dniu testu będzie nieobecna jest zobowiązana zapłacić 39 zł za zarezerwowane miejsce na teście.

08-02-2018