Kiedy nasze CV przejdzie przez sito rekruterów, od wymarzonej pracy dzieli nas "tylko" i "aż" rozmowa rekrutacyjna - krótkie spotkanie, które zdecyduje o powodzeniu naszej rekrutacji. Dlatego warto dowiedzieć się jak przygotować się do spotkania, a następnie prowadzić rozmowę aby wypaść najlepiej, a przede wszystkim uniknąć wpadek.

 

  • Jakich pytań spodziewać się na rozmowie o pracę? 
  • O co pytać przyszłego pracodawcę?
  • Czym różni się rozmowa rekrutacyjna na żywo od tej przeprowadzanej online?

 

Weź udział w warsztatach “Skuteczna rozmowa rekrutacyjna”, przygotowanych przez Biuro Karier i Praktyk WSB Warszawa oraz partnera uczelni – firmę Oney. 

 

Skuteczna rozmowa rekrutacyjna

📅⏰ 24 listopada, godz. 18.00-19.30
💻 Online - MS Teams 

 

Wypełnij bezpłatny formularz, aby otrzymać link do spotkania w MS Teams:

 

Zapisz się

Prowadzące:

MONIKA LUBOIŃSKA – HRBP, trener

Optymalizuje i realizuje procesy HR. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa pracy i umiejętności interpersonalnych w międzynarodowych organizacjach. Posiada doświadczenie we wdrażaniu narzędzi badawczych w obszarze diagnozowania kompetencji i oceny pracowników.

Laureatka „Oskara za Wsparcie Biznesu” przyznawanego przez dyrektorów, managerów i pracowników organizacji.

 

AGNIESZKA KOZAKIEWICZ– HRBP, trener

Realizuje, tworzy i odkrywa różnorodne procesy HR. Przygotowuje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rekrutacji, skutecznej komunikacji, employer brandingu, candidate experience. Jest autorką kursu efektywnej nauki oraz współautorką kilku treningów rozwijających twórcze myślenie.

Czytaj więcej