Czy wiesz, że już 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych ze wszystkich branż używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego? W Polsce odsetek jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Zdecydowanie warto więc dodać znajomość SAP, a także języka ABAP, do swojego CV. Taka umiejętność będzie potężnym atutem podczas aplikacji do pracy w najpotężniejszych i często też najlepiej płacących przedsiębiorstwach.

 

Jak to zrobić? O tym opowiedzą konsultanci SAP - Sebastian Sobczyk oraz Paweł Woźniak, twórcy programów i wykładowcy 4 kierunków studiów podyplomowych, pozwalających poznać system SAP oraz język ABAP w różnych odsłonach i na różnych poziomach.

 

📆 Wtorek, 7 września 2021 r. 

🕕 Godz. 18:00 

💻 Spotkanie online (MS Teams) 

Link do spotkania online otrzymasz po wypełnieniu formularza: 

 

Zapisz się

 

Plan spotkania: 

18.00-18.15 Wprowadzenie: Co to jest system SAP? 

18.15-18:45 Zaprezentowanie systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.70 

18.45-19.00 Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP? 

19.00 Sesja Q&A 

  

Prelegenci: 

 

Paweł Woźniak – konsultant SAP 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. Udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych. 

  

Sebastian Sobczyk – konsultant SAP 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP ERP, SAP S/4 HANA, Comarch XL. Konsultant  wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta.

Czytaj więcej