Czego nauczysz się wybierając tę specjalność?

Zdobędziesz umiejętności tworzenia interaktywnych i responsywnych stron internetowych przy użyciu języków takich jak HTML, CSS i JavaScript oraz frameworks jak React, Angular czy Vue.js.

Specjalność dostępna również w formule hybrydowej!
 

Studia hybrydowe na tej specjalności możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej. Jeśli zdecydujesz się na formułę stacjonarną hybrydową, to około 64% zajęć będziesz realizować online (w całym toku studiów). Pozostała część to zajęcia na terenie uczelni. Zarówno zajęcia online jak i w siedzibie uczelni będą realizowane zawsze w te same, z góry ustalone dni w tygodniu w danym semestrze.


Jeśli zdecydujesz się na formułę niestacjonarną hybrydową, to około 66% zajęć będziesz realizować online ( w całym toku studiów). W semestrze będziesz mieć nie więcej niż 8 zjazdów, z czego 4 z nich na terenie uczelni. Zjazdy online będą organizowane w piątki (od 16.30), w soboty i niedziele, a zjazdy organizowane na terenie uczelni w soboty i niedziele. Wyjątkiem od reguły będzie pierwszy zjazd, który odbędzie się w całości na terenie uczelni oraz spotkanie z promotorem w ramach seminarium, które odbędzie się w piątek.
 

O szczegółach harmonogramu zajęć będziesz informowany przez Biuro Rekrutacji.

studia online

Praca dla Ciebie:

Po ukończeniu studiów, możesz pracować jako:

  • frontend developer,
  • backend developer,
  • fullstack developer,
  • projektant stron internetowych,
  • programista aplikacji webowych
Praca

Dodatkowe zalety specjalności:

Zyskasz dostęp do materiałów kursów Microsoftu: Introduction to Developing Websites Using HTML and CSS oraz  HTML5 Application Development Fundamentals  w ramach Microsoft Imagine Academy. Poznasz pakiet DevExtreme - zestaw komponentów do tworzenia wysoce responsywnych aplikacji internetowych na urządzenia dotykowe i tradycyjne komputery stacjonarne. Pakiet zawiera ponad 50 komponentów UI gotowych do użycia z jQuery, Angular, AngularJS, Knockout, ASP.NET MVC lub ASP.NET Core takich jak siatka danych, interaktywne wykresy, edytory danych, nawigacja i wielofunkcyjne widżety zaprojektowane tak, aby wyglądały i zachowywały się harmonijnie w dowolnej przeglądarce.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 27 maja
czesne już od
420 zł
386 zł
miesięcznie

Zapisując się do 27 maja, zyskujesz: 

  • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 386 zł

  • jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 
  • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł

Program studiów

Przedmioty specjalnościowe:

  • Tworzenie backendu do aplikacji webowych,
  • Programowanie aplikacji webowych z wykorzystaniem platformy, NET, vlab,
  • Programowanie aplikacji webowych w Java,
  • RIA, Angular,
  • Technologie tworzenia stron WWW,
  • Tworzenie aplikacji PWA
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Dariusz Kralewski
dr inż. Mariusz Mol
Dariusz Kralewski

Absolwent, a obecnie adiunkt Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Wykładowca Uniwersytetu WSB Merito. Autoryzowany trener Cisco, produktów Microsoft. Zainteresowania badawcze związane są z ładem informatycznym, zarządzaniem projektami IT. Specjalizuje się w tematyce sieci...

dr inż. Mariusz Mol

Praktyk informatyk, tworzył systemy informatyczne wspierające sprzedaż i audyt dla takich firm jak Coca-Cola, Carlsberg, Hoop czy PKN Orlen. Obecnie współtworzy start-up technologiczny AiMAT, w którym stosuje techniki uczenia maszynowego połączone z urządzeniami IOT. Zajmuje się...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF