W imieniu Władz Uczelni mamy zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, a także pracowników naukowych oraz administracyjnych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i w Gdyni na

uroczystą Galę Akademicką - dyplomatorium w tym roku w wyjątkowej formule online. 

 

Już 28 listopada 2020 r. w sobotę zapraszamy Was i Waszych najbliższych przed monitory. W tym wyjątkowym dniu czeka na Was szereg niespodzianek, a wśród nich: film z gratulacjami władz Uczelni, podziękowaniem Samorządu Studentów, pozdrowieniami od samych tegorocznych absolwentów oraz niesamowity koncert wokalistki sanah, do którego link prześlemy drogą mailową dnia 27.11.2020 r. 

Film z okazji Gali Akademickiej opublikujemy tutaj na Facebooku o godz. 10:00, natomiast koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

 

 

To jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich tegorocznych absolwentów przygotowaliśmy niespodziankę :) Jeżeli chcesz otrzymać od nas pamiątkową przesyłkę z okazji Twojej obrony i ukończenia studiów, podaj swój aktualny adres korespondencyjny do 6 grudnia br., a kurier do połowy stycznia dostarczy Ci prezent od Twojej Uczelni.

 

Wypełnij formularz 

 


sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona została dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, które powoli zaczęły zjednywać sobie coraz większą rzeszę wielbicieli. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Jest autorką jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana”.  

 

 

Gorąco zapraszamy do obejrzenia i celebrowania z nami Gali Akademickiej 2020 w formule filmowej online. 

Czytaj więcej