Opinie o WSB

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu co roku przeprowadza badanie wśród studentów, absolwentów oraz pracodawców. Uzyskane opinie pozwalają na doskonalenie procesu dydaktycznego oraz obsługi administracyjnej.

anna_rogowska.jpg„Podczas studiów licencjackich w WSB we Wrocławiu pełniłam funkcję zastępcy przewodniczącego w Kole Naukowym Trip Club. Miło wspominam ten okres. Kompetentna i otwarta na współpracę kadra, liczne wyjazdy na konferencje, targi turystyczne, obozy. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i dofinansowanie ze strony Uczelni”.

Anna Rogowska, absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja

hubert-jakubowski.jpg„Bowling to kosztowny sport, jednak dzięki wsparciu WSB mogłem uczestniczyć w ramach WF w sekcji bowlingowej i odkryć u siebie talent do tego sportu. Już po 2 latach trenowania wraz z drużyną zdobyłe tytuł Wicemistrzów Polski w Międzyuczelnianych Zawodach Bowlingowych w 2010 r., a także II miejsce indywidualne w Amatorskiej Lidze Bowlingu”.

Hubert Jakubowski, absolwent WSB

foto_233x134_44.jpgZacząłem podróże kulinarne, spędziłem m.in. 40 dni na Półwyspie Iberyjskim, gdzie zwiedziłem 22 miasta. Podczas studiów w ramach programu Erasmus z WSB, studiowałem na jednej z dwóch wyższych szkół gastronomicznych w Hiszpanii, co wzbogaciło moją wiedzę o turystyce i kulinariach. Dzięki tym doświadczeniom zacząłem prowadzić bloga o ciekawych miejscach i potrawach w różnych regionach Hiszpanii. Studia w WSB na turystyce i rekreacji poszerzyły moje perspektywy i podpowiedziały, jak otworzyć własny biznes.

Adrian Stojewski
absolwent kierunku turystyka i rekreacja

foto_233x134_2.jpgPo technikum ekonomicznym studia na kierunku finanse i rachunkowość to kolejny krok, żeby lepiej przygotować się do wejścia na rynek pracy. W Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu zdobywam praktyczne umiejętności w tej dziedzinie i wiem, że dostanę dyplom ceniony przez pracodawców. Traktuję studia jako inwestycję, która zaowocuje dobrą i ciekawą pracą.

Monika Olejnik  
absolwentka studiów I i II stopnia, finanse i rachunkowość
 

Poznaj więcej historii studentów oraz absolwentów WSB