Darmowe warsztaty - Progress Days!

Darmowe szkolenia potwierdzone certyfikatem i networking przy pizzy? To możliwe! Zapraszamy na Progress Days w WSB! 

Już we wrześniu czeka na Ciebie cykl bezpłatnych warsztatów i spotkań z ekspertami - aż 4 dni. Każdy dzień to certyfikat, który wzbogaci Twoje CV. A na koniec networking, pizza i gadżety.  Wybierz tematykę i warsztaty, które Cię interesują i skorzystaj z okazji, by zaczerpnąć wiedzy! 

Terminy i obszary tematyczne:
HR | Wellbeing - 11.09.2018 (wtorek),
IT | Nowe technologie - 13.09.2018 (czwartek),
Biznes | Zarządzanie | Komunikacja - 18.09.2018 (wtorek),
Edukacja | Pedagogika - 20.09.2018 (czwartek).

Miejsce: WSB we Wrocławiu, Budynek B, strefa MBA, I piętro

ZAPISY ZAKOŃCZONE!

>>>POBIERZ CERTYFIKAT<<<

Partnerzy:

bez_tytulu_6.png 2.png csipz.pl_przesroczyste_tlo.png cet.png

PROGRAM  - pobierz 
 

Każdy dzień w ramach Progress Days poświęcony jest innemu obszarowi tematycznemu. Warsztaty i spotkania poprowadzą eksperci branżowi, którzy korzystają ze swojej pracy zawodowej i doświadczeń biznesowych, by przekazywać praktyczną wiedzę słuchaczom studiów podyplomowych w WSB we Wrocławiu.

Idea każdego spotkania zawiera się w słowach "wiedza, doświadczenie, networking" – uczestnicy będą mogli poszerzyć wiedzę z danego obszaru oraz czerpać z doświadczenia eksperta prowadzącego. Zapewniamy komfortową przestrzeń wykładową oraz catering. Spotkanie będzie również idealną okazją do wymiany know how i nawiązania nowych kontaktów branżowych.

Wydarzenie adresujemy do osób, które chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy poprzez pogłębienie wiedzy specjalistycznej lub zdobycie drugiego zawodu.

08-09-2018