dr Anna Orzeł

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Ukończyła studia na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku administracja oraz na kierunku prawa. Po ukończeniu studiów pracowała jako doradca w departamencie prawnym. Od 2006 sędzia arbitrażowy w sprawach gospodarczych. W 2013 uzyskała prestiżowy certyfikat European Senior Logistician ESLog. Od 2011 pracownik Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i obecnie menedżer kierunku Logistyka. Z pasją łączy prawo z logistyką jako wykładowca, trener i doradca biznesowy. Prowadzi projekty badawcze w obszarze transportu i logistyki. Autorka kilkunastu artykułów w tematyce TSL. Prywatnie pasjonatka gór i podróży z plecakiem.

mgr Mariusz Bukowski

Trener szkoleń branżowych z dużym doświadczeniem praktycznym. Ekspert w zakresie ruchu drogowego i transportu drogowego. Specjalizuje się w zagadnieniach:

  • organizacji pracy przedsiębiorstw transportowych,
  • prawie socjalnym dotyczącym kierowców zawodowych,
  • ruchu drogowego w aspektach bezpieczeństwa i organizacji,
  • przewozu drogowego towarów niebezpiecznych.

Specjalista w zakresie szkoleń managerów, spedytorów, pracowników kadr i kierowców zawodowych. Szkolenia najczęściej poprzedza wywiadem i analizą posiadanej dokumentacji, tak by dopasować program szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.

mgr Marek Dąbrowski

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, doświadczony menedżer w zakresie międzynarodowego transportu drogowego rzeczy, doradca, trener. Przez 8 lat Dyrektor Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych „Dolny Śląsk”. Uczestnik wielu Komisji Międzynarodowych jako reprezentant polskiego ministerstwa ds. transportu, dotyczących bilateralnych kontaktów w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy i osób. Obecnie trener i doradca transportowy.

mgr Adam Lepak

Pracownik Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu. Wykładowca i instruktor zagadnień związanych z transportem drogowym. Doradca ds. bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych (ADR). Certyfikat uczestniczenia w specjalistycznym 6-miesięcznym kursie dla kandydatów na stanowisko inspektora Inspekcji Transportu Drogowego zorganizowanym przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego oraz projekt PHARE PL9908.01 pn.” Przygotowanie bazy prawnej i utworzenie Inspekcji Transportu Drogowego w Polsce”. Współautor broszury: Praktyczne uwagi na temat: Prawidłowego Mocowania ładunków wydanej przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu.