dr Joanna Rajang
dr Joanna Rajang

Do coachingu zaprasza każdego, kto chce poznać moc technik wspierania w rozwoju i osiągania w życiu
więcej. Inspiruje do zmian i dzieli się doświadczeniem, jakie od 18-stu lat zbiera w biznesie.
 
Współpracuje z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Od 14-stu lat prowadzi procesy coachingu dla pracowników wyższej kadry menadżerskiej. Na swoim koncie
ma zakontraktowanych ponad 3500h pracy coachingowej.
Jej efektywność przy prowadzeniu coachingu ma swoje źródło zarówno w doświadczeniu biznesowym, jak
i coachingowym i jest potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami największej organizacji
coachingowej na świecie International Coaching Federation (akredytacja na poziomie MCC). Przez lata
pełniła funkcję dyrektora oddziału województwa kujawsko-pomorskiego ICF.

prof. dr hab. Ryszard Cymerman

Tytuł profesora uzyskał w 1993 r. Zatrudniony na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
W latach 200-2003 piastował funkcję wiceprezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.
Jest również przewodniczącym Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej ds. szacowania nieruchomości.
Jest współautorem lub autorem około 50 artykułów, a także 10 podręczników lub skryptów.
Jego doświadczenie dydaktyczne jest poparte 43 latami pracy na uczelni.

Adrianna Filiks

Opiekun merytoryczny kierunków: Akademia HR menedżera oraz Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi dla menedżerów w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy.


Doświadczona konsultantka i trenerka, dyrektor personalny, coach, z ponad 18-letnią praktyką zawodową w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ekspert w zakresie badania i wdrażania strategicznych obszarów ZZL takich, jak: opracowywanie i wdrażanie strategii personalnych, strategii zarządzania różnorodnością pokoleniową, zarządzania zmianą, zarządzania w oparciu o kompetencje, strategii szkolenia i rozwoju personelu. Na poziomie operacyjnym wykonywanie: rekrutacji i selekcji, opracowywanie i wdrażanie procesów OnBoardingowych, systemów motywacyjnych, systemów szkoleń - analiza potrzeb szkoleniowych, wdrażanie oceny pracy, prowadzenie AC/DC.


Z wykształcenia Psycholog organizacji i pracy, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również Podyplomowe Studium Prawa Pracy w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej, Uniwersytet Jagielloński oraz Podyplomowe Studium Coachingu, a także międzynarodowe studia menedżerskie (EMBA) we Francuskim Instytucie Zarządzania.


Wyróżnienia zawodowe: I miejsce w konkursie Menedżer Szkoleń; laureatka konkursu Dyrektor Personalny Roku oraz specjalne wyróżnienie w konkursie Dyrektor Personalny Roku w kategorii „Styl i wizerunek HR”; I miejsce w Konkursie LIDER ZMIAN za najlepsze studium przypadku nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi; uzyskanie dla firmy certyfikatu „Godła” w programie Inwestor w Kapitał Ludzki.

Joanna Matuszewicz - Pawłowska 

Trener Biznesu / coach/ Rysowniczka biznesowa w Personel System


Od 10  lat współpracuje z średnia kardą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na rynku polskim. Ze względu na swoje doświadczenie zawodowe specjalizuje się w tematach związanych z zarządzaniem zespołem oraz ze sprzedażą i profesjonalną obsługa Klienta

Od kilku lat związana z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu i w Bydgoszczy.

Trenerka myślenia wizualnego, Rysowniczka konferencyjna. Prowadzi warsztaty dla kadry menedżerskiej ucząc jak rysunkiem można zwiększyć efektywność swoich wystąpień.
Zespoły handlowe uczy jak wykorzystać rysunek w sprzedaży i w prezentacji handlowej.
Przygotowuje również pracowników firm, z którymi współpracuje do konkursów autoprezentacyjnych ucząc, jak można urozmaicić takie wystąpienie wprowadzając rysunek.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy z Biznesem uczy i pokazuje jak wykorzystać rysunek i myślenie wizualne właśnie w tym obszarze i jak zwiększyć swoją skuteczność biznesową dzięki rysunkom.

Oprócz warsztatów z „Rysunek w biznesie” rysuje konferencje, wystąpienia, warsztaty. Zajmuje się facylitacją graficzną. Tworzy również rysunki do webinarów, live’ów i kursów on-line. Autorka kursu on-line „Rysunek w Biznesie”.

Na co dzień związana z Personel System.