Zapraszamy wszystkich fanów turniejów komputerowych, a szczególnie gry League of Legends do udziału w Letniej Szkole Esportowej. W ciągu trzech najbliższych miesięcy można wygrać nagrody o łącznej puli 24 tysięcy złotych.


Uczestnikom turnieju gwarantujemy:

· Sesje coachingowe z profesjonalnymi zawodnikami League of Legends z polskiej oraz zagranicznej sceny esportowej (transmitowane na kanale Twitch wybranego mentora).

· Sesje AMA (eng. ask me anything) z mentorami prowadzącymi coaching. Każdy z uczestników będzie miał możliwość zadania pytania i porozmawiania z mentorem, prowadzącym dany segment. Odbywać się będą na naszym discordzie, po skończeniu części coachingowej na platformie Twitch.

· Różne formaty turniejów co dwa tygodnie (1vs1, 2vs2, 5vs5).


Zmagania uczestników uwieńczy turniej finałowy, w tym profesjonalny cast meczów półfinałowych i finałowych wraz z transmisją na platformie Twitch.


Graczy będą wspierać główni ambasadorowie, znani z anteny Polsat Games, trio doświadczonych ekspertów:

· Tomasz “Magvayer” Filipiuk,

· Mikołaj “Silv4n” Sinacki,

· Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk.


Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy dołączyć do serwera Discord i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji znajdziecie na stronie WWW projektu: Letniej Szkoły Esportowej: https://letniaszkolaesportowa.pl/


Wielki finał rozgrywek we wrześniu! Zapraszamy!

Czytaj więcej