#zostajęwdomu, rozwijam się z WSB!

 

Wychodząc naprzeciw sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy przygotowaliśmy wydarzenie, którego jeszcze w WSB nie było. Warsztaty w ramach cyklu Kariera 3.0  zmieniają swoją klasyczną formułę na interaktywne spotkania z Ekspertami, wykładowcami studiów podyplomowych WSB,  z różnych obszarów tematycznych.
 

Zapisując się na nasze wydarzenie dostajesz dostęp do planowanego warsztatu przeprowadzonego w formule - online, na platformie ZOOM lub Click Meeting - LIVE (w czasie rzeczywistym). Aby zadbać o komfort uczestników, w przypadku zapisów powyżej 100 osób na dane spotkanie, będziemy proponować dodatkowy termin webinaru. 
 

      Wydarzenie jest darmowe - obowiązuje rezerwacja miejsc.
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz dostęp do warsztatu online. 

 

Możesz wykorzystać swój wolny czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych lub po prostu wysłuchać inspirujących warsztatów. Spotkania dedykowane są również dla osób, które ze względu na pandemię znalazły się w trudnej sytuacji zawodowej i myślą o przekwalifikowaniu.

 

podnoszenie 
kwalifikacji

duża dawka
wiedzy 

specjalny 
bonus


Wiedzę zdobytą podczas spotkań online pogłębisz na studiach podyplomowych mamy ponad 70 kierunków do wyboru.

Sprawdź kierunki

Do 30.09 studia podyplomowe 700 zł taniej 

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW :

 

 • „To be IT or not to be IT” – o tym jak wygląda teraz branża
  data: 10.09.2020
  godz: 18.00 -19.00
  Kierunek: Inżynieria oprogramowania w aplikacjach biznesowych
  Prelegenci:
   Dominik Olszewski -osoba z biznesu, ściśle związana z branżą od ponad 10 lat, pasjonat nowych technologii i rozwoju biznesu, który swoje innowacyjne pomysły na udoskonalenie i optymalizację nauki programowania wykorzystuje w Codementors.
  Jakub Bulczak – Senior .NET Developer, trener nauki programowania w Codementors, Absolwent i wykładowca Politechniki Gdańskiej oraz absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje doświadczenie zdobywał tworząc oprogramowanie dla dużych światowych korporacji. Uwielbia przekazywać wiedzę i robi to z niezwykłą pasją oraz zapałem w sposób bardzo przystępny. Ulubieniec kursantów:)
  opis warsztatu:
  Tematem webinaru będzie „branża IT w nowej rzeczywistości”, związanej z pojawieniem się COVID- 19.
  - W jaki sposób nowa rzeczywistość wpłynęła na branżę?
  - Co się zmieniło?
  - Jakie są prognozy zarówno w Polsce jak i na rynkach międzynarodowych?
  - Jakie są oczekiwania pracodawców względem nowych pracowników?
  - Co można zrobić lepiej i jak się do tego przygotować.
  - Przedstawienie nowej formuły WSB oraz Codementors dla kandydatów, którzy wyrażają
  chęć wejścia do branży IT.
  Na te oraz inne pytania postarają się odpowiedzieć nasi prelegenci zarówno z perspektywy biznesu jak technicznych aspektów.
 • Zawód coach, czyli jak wspierać ludzi ku najlepszej wersji siebie?
  data: 14.09.2020
  godz: 18.00 -19.30
  prowadząca: Agnieszka Długołęcka Kurzyk, wykładowca kierunku Akademia coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu
  opis warsztatu:
  1. Jak rozumieć coaching?
  2. Czym jest, a czym nie jest coaching?
  3. Co powoduje, że coaching jest efektywny? 
  4. Co oznacza stan zasobny w coachingu?
  5. Profesjonalizacja zawodu coacha. 
  6. Jak uzyskać akredytację coacha Izby Coachingu?
 • Rozwój dziecka wspierany metodą  Montessori
  data: 16.09.2020
  godz: 18.00 -19.00
  prowadząca Magdalena Szcześniewska, wykładowca kierunku Pedagogika Marii Montessori
  opis warsztatu:
  Czy wiesz na czym polega pedagogika Marii Montessori? A może zastanawiasz się w czym tkwi fenomen tej metody? Kim była jej założycielka? Może chcesz poznać zasady funkcjonowania dzieci w przedszkolu Montessori?
  Podczas naszego spotkania pokażę Ci pomoce Montessori, które wspierają rozwój dziecka na każdym etapie jego wieku oraz omówię zasady tworzenia pomocy, które możesz samodzielnie wykonać w domu. 
 • Wprowadzenie do Zintegrowanego systemu informatycznego SAP ERP
  data: 21.09.2020
  godzina: 18.00 - 19.30
  prowadzący: Sebastian Sobczyk, wykładowca kierunku Zintegrowany system informatyczny SAP ERP
  Zapraszamy Państwa na webinar, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter proponowanych studiów. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych. Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.
  Program szkolenia:
  1.Wprowadzenie: Co to jest system SAP ?
  2.Zaprezentowanie systemu SAP ERP w postaci praktycznego warsztatu z case study z wybranej funkcjonalności: logistyka, finanse i kontroling
  3. Jak zostać konsultantem SAP ? 
Czytaj więcej