Rozwijam się z WSB!

 

Warsztaty online w ramach cyklu Kariera 3.0 to spotkania z Ekspertami, wykładowcami studiów podyplomowych WSB,  z różnych obszarów tematycznych.
 

Zapisując się na nasze wydarzenie dostajesz dostęp do planowanych warsztatów przeprowadzonych w formule - online na żywo, na platformie ZOOM lub YouTube. Na bieżąco możesz zadawać pytania prowadzącym i weryfikować swoją wiedzę z praktykami. 
 

      Wydarzenie jest darmowe - obowiązuje rezerwacja miejsc.
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz dostęp do warsztatu online. 

 

Możesz wykorzystać swój wolny czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych lub po prostu wysłuchać inspirujących warsztatów. Spotkania dedykowane są również dla osób, które poszukują nowej ściezki zawodowej i myślą o przekwalifikowaniu.

 

podnoszenie 
kwalifikacji

duża dawka
wiedzy 

specjalny 
bonus


Wiedzę zdobytą podczas spotkań online pogłębisz na studiach podyplomowych mamy ponad 80 kierunków do wyboru.

Sprawdź kierunki

Do 31 lipca studia podyplomowe 700 zł taniej 

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW :

 • People Analytics czyli budowanie przewagi konkurencyjnej za pomocą danych HR
  data:  3.08.2021 
  godzina: 17.00 - 18.30
  prowadzący: Jolanta Spodzieja i Łukasz Sowiński, wykładowcy kierunków z obszaru HR
  opis warsztatu:
  Digitalizacja HRu postępuje coraz szybciej. To zdanie o tyle banalne i powtarzane od dawna co prawdziwe i zwiastujące duże zmiany w najbliższym czasie. Oczywiście cyfryzacja jest widoczna w wielu dziedzinach, lecz w HR proces ten przyspieszył ostatnio dużo bardziej. Rozwijają się nowe technologie, szybsze komputery, nowsze oprogramowanie,  używamy co raz więcej różnego rodzaju czytników, monitorów i innych urządzeń monitorujących ludzi, a więc również naszych pracowników, kandydatów, klientów itp. A co za tym idzie mamy dostęp do  co raz większej ilości danych. Właśnie, dostęp to jedno, ale kluczowe pytanie co my z tym robimy? Jak wykorzystujemy te dane lub nie wykorzystujemy  ?
  Od kilku ładnych lat mówi się, że rola analityki w HR rośnie, że konieczne jest stworzenie stanowisk analityka HR, a nawet działów controllingu personalnego. Tymczasem wielu szefów HR  i specjalistów z tej dziedziny nadal nie rozumie czym jest analityka HR i jaki ze sobą niesie potencjał wpływu  na wyniki biznesowe, czy na employee experience.
  Spektrum cyfryzacji i zbierania danych dotyczących pracowników jest bardzo duże. Od firm, które nie liczą  nawet wskaźnika retencji lub nie wiedzą ile wydają na rekrutację, po organizacje, które przy nawet niewielkiej zmianie sprawdzają czy to wpłynęło na ilość kroków, które pracownik musi zrobić w ciągu dnia, lub  analizują ruchy oka pracowników obsługujących daną aplikację aby zoptymalizować interfejs użytkownika. Sztuką nie jest zbierać terabajty danych i na ich podstawie raportować co się stało i ewentualnie dlaczego, lecz to aby zbierać potrzebne dane  i analizować je w celu przewidywania przyszłych zdarzeń, budowania skutecznej strategii i polepszania sytuacji organizacji w przyszłości.  Te firmy, które potrafią wykorzystać  informacje pochodzące z „people analytics” zyskują przewagę konkurencyjną. 
 • Copywriting, jako narzędzie sprzedaży i reklamy 
  data: 27.07.2021
  godz: 17.00 - 18.30
  prowadząca: Adrianna Nowak, wykładowca kierunku Copywriting, jako narzędzie sprzedaży i reklamy 
  opis warsztatu:
  Niektórzy mówią, że na początku było słowo, które stało się ciałem. Można się sprzeczać, czy rzeczywiście tak powstał świat. Jednak nie można zaprzeczyć, że tak narodziła się potęga grupy Volkswagen. O tym, jak skuteczny copywriting wpłynął na losy tego (aktualnie) giganta motoryzacji- opowiemy podczas webinaru "Jak słowa mogą zmienić świat?". Jeśli chcesz poznać tajniki skutecznej komunikacji i zobaczyć, jak najbrzydsze samochody lat 60 zdominowały rynek- dołącz do nas! Niezaprzeczalną korzyścią będzie zapoznanie się z autorską strategią grupy, odnoszącej sukces na rynku międzynarodowym. Nowe spojrzenie na świat copywritingu nauczy uczestnika subtelnego lawirowania między zasadami skutecznego pisania a pomysłowością i własnym spojrzeniem na dane zagadnienie. Dzięki wiedzy przekazanej na spotkaniu uczestnik nauczy się kreatywnego podejścia do marketingu pisanego. Ciekawe przykłady będzie mógł przekształcić w nowe spojrzenie na kreację swojej firmy lub przedsiębiorstwa, w którym pracuje. Odkryje i zrozumie, że czasem jedno odpowiednie słowo może stanowić o sukcesie przedsięwzięcia.
 • Tajniki skutecznej rekrutacji i selekcji kandydatów
  data: 16.08.2021
  godz: 17.00 - 18.30
  prowadząca: Alicja Dettlaff, wykładowca kierunku Specjalista HR
  opis warsztatu:
  Tajniki skutecznej rekrutacji i selekcji kandydatów - to 60 minutowy webinar, na którym dowiesz się jak weryfikować faktyczne kompetencje kandydatów podczas rozmów kwalifikacyjnych.
  1. Jak podejmować właściwe decyzje w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów?
  2. Jak wykorzystać social media i jak uniknąć błędów podczas rekrutacji?
  3. Jak nie dać się zwieść kandydatom, którzy "potrafią się sprzedać".
 • Rozwój dziecka według metody Montessori
  data: 23.08.2021
  godz: 17.00 -18.30
  prowadząca: Magdalena Szcześniewska, wykładowca kierunku Pedagogika Marii Montessori
  opis warsztatu:
  Czy wiesz na czym polega pedagogika Marii Montessori? A może zastanawiasz się w czym tkwi jej fenomen? Podczas naszego spotkania omówię filozofię metody, pokażę Ci pomoce Montessori, które wspierają rozwój dziecka na każdym etapie jego wieku. Pokaże Ci również różnice pomiędzy edukacją tradycyjną a edukacją Montessori.
 •  Jak zarządzać czasem i być lepiej zmotywowanym?
  data: 30.08.2021
  godz: 17.00 -18.30
  prowadząca: Urszula Wysocka
  opis warsztatu:
  Z pewnością każdy pamięta dzień, kiedy sprawy zawodowe czy osobiste, jakie zaplanowaliśmy, odłożyliśmy na inny dzień, bo wydawały się zbyt nudne, zbyt trudne, lub zbyt stresujące. Rozczarowani tego efektem, obiecujemy sobie, ze w przyszłości inaczej zaplanujemy sobie pracę. Wystarczy jedna taka sytuacja, aby przekonać się o znaczeniu motywacji i organizacji w życiu każdego z nas. Jak więc zdobyć motywację do robienia rzeczy, które musisz, ale nie zawsze chcesz robić? Istnieją trzy kluczowe obszary, w których zarządzanie czasem i motywacją są ze sobą ściśle powiązane. To robienie rzeczy, które uważasz za konieczne, robienie rzeczy, które chcesz oraz motywacja do działania i samodoskonalenia zarządzania czasem.  
 • Lean Management. Fakty i mity
  data: 06.09.2021
  godz: 17.00 - 18.30
  prowadzący: Maciej Worsztynowicz i Andrzej Biziuk, wykładowcy kierunku Lean Management
  opis warsztatu:
  Trenerzy LeanQ Team – wykładowcy studiów podyplomowych – będą dyskutować o licznych mitach dotyczących transformacji lean. Będą mówić o najczęstszych błędach popełnianych przez managerów próbujących zarazić pracowników kulturą lean. Przede wszystkim jednak porozmawiają o podstawowych zasadach, których przestrzeganie gwarantuje, że firmy odnoszą sukces skutecznie angażując swoich pracowników w ciągłe doskonalenie.
 • Żyjemy w świecie pełnym inspiracji. Rozmowa o estetyce przestrzeni, trendach i jak umiejętnie je wykorzystywać.
  data: 13.09.2021
  godz: 17.00 - 18.30
  prowadzący: Joanna Polewczka, Natalia Wańkowicz, Aldona Reszka, wykładowczynie kierunku Projektowanie i architektura zieleni
  opis warsztatu: 
  Czy naprawdę potrafisz odnaleźć się w tym wielkim świecie - świecie pełnym inspiracji? Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaki wpływ może mieć na Ciebie otoczenie, w którym przebywasz? A może, szukasz sposobów na to, by otaczająca Cię przestrzeń stała się piękniejsza? Podczas tego webinaru, dowiesz się, jakie trendy dominują w projektowaniu zieleni, ale także - jak umiejętnie z nich korzystać. Podpowiemy, gdzie warto szukać inspiracji, jak również poruszymy tematykę „dobrych” i „złych” trendów. Ponadto, opowiemy o „przestrzennym” Self-Care, czyli o tym, jak estetyka przestrzeni może wpłynąć na Twoje samopoczucie. Zainspiruj się razem z nami.
Czytaj więcej