Co zyskujesz, studiując informatykę w biznesie WSB?

 •  Zdobędziesz wszechstronne wykształcenie, na które obecnie jest największe zapotrzebowanie. Dziś informatyk musi rozumieć procesy biznesowe i rozpoznawać oczekiwania biznesu. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, jak wspierać je za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

 • Odbędziesz zajęcia prowadzone przez wykładowców - praktyków, którzy przekażą Ci wiedzę na podstawie własnego doświadczenia.

 • Skorzystasz z najnowszych narzędzi informatycznych, na których pracuje się współcześnie w przedsiębiorstwach IT.

 • Wybierzesz specjalność z oferty dostosowanej do rynku pracy. Program jest konsultowany i współtworzony przez partnerów biznesowych z branży informatycznej – czołowych firm z regionu z branży IT.

 • Partnerzy biznesowi i merytoryczni kierunku to: Atos IT Services, Nokia Corporation, Galactica, Sunrise Systems, Ivy Technology Poland, Project Management Institute.
 • Praktyki zawodowe i wizyty studyjne odbywasz w największych firmach z branży IT. 
 • Potwierdzisz zdobytą wiedzę i umiejętności, zdobywając w trakcie studiów międzynarodowe specjalistyczne informatyczne certyfikaty.
Laptop
nauka na najnowszym oprogramowaniu i aplikacjach
Dyplom
możliwość zdobycia wielu międzynarodowych certyfikatów
Krawat
wymiana doświadczenia z praktykami

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

do 10 lutego
czesne już od
267 zł
217 zł
miesięcznie

Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz:

 • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
 • dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej!

Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego.

Opinie

"Jeżeli oprócz sieci komputerowych, programowania, systemów operacyjnych, baz danych interesują Cię też ekonomia, projektowanie serwisów internetowych, to znalazłeś się w dobrym miejscu! Branża IT rozrasta się w błyskawicznym tempie. Ze względu na rozwój technologii mobilnych, usług świadczonych za pośrednictwem sieci oraz ekspansję międzynarodowych korporacji specjaliści IT znajdują zatrudnienie na całym świecie. Jako menedżer kierunku doskonale zdaję sobie sprawę, jakie umiejętności są potrzebne w tej branży i jakich specjalistów cenią pracodawcy. Już jako student teleinformatyki wiedziałem, że oprócz twardych umiejętności technicznych niezbędne jest zdobycie kompetencji biznesowych, które pozwolą na naukę nowych, obecnie poszukiwanych na rynku umiejętności. Dzięki temu, że znam sektor IT jak własną kieszeń, mogę z naszymi partnerami – czyli liderami na tym rynku produktów i usług – współtworzyć nowoczesny program zajęć. Uczysz się od ekspertów odnoszących sukcesy w branży IT, ale także poza uczelnią, w firmach informatycznych. Często to właśnie pracownicy tych firm prowadzą zajęcia i uczą, jak przekładać teorię na praktykę. Taka współpraca umożliwia też naszym studentom zdobycie certyfi katów cenionych w branży IT. Będziesz mógł uczyć się także w nowoczesnych laboratoriach."

mgr inż. Cezary Graul

menedżer kierunku informatyka w biznesie, wykładowca WSB

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Wykorzystywać wiedzę z zarządzania, ekonomii, informatyki oraz zdobędziesz wiedzę z obszarów komplementarnych.
Posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym i wykorzystywać je w praktyce.
Wykorzystywać w branży IT wiedzę z zakresu marketingu.
Stosować zasady nowoczesnego funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Architekt systemów informatycznych dla biznesu
Niestacjonarne Studia inżynierskie Rekrutacja zakończona
od 300 zł
Developer aplikacji mobilnych
Niestacjonarne Studia inżynierskie Od marca
od 284 zł 334 zł
Inżynier systemów bazodanowych i hurtowni danych
Niestacjonarne Studia inżynierskie Od marca
od 284 zł 334 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać. 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

mgr inż. Cezary Graul

Menedżer kierunku informatyka w biznesie.

Absolwent Teleinformatyki oraz Zarządzania, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym podczas studiów w Dronten University of Applied Sciences w Holandii oraz na Uniwersytecie Kopenhaskim w Danii determinuje jego multidyscyplinarność naukową....

dr Jacek Kuras

Prodziekan WSB w Toruniu.

dr Katarzyna Kachel

Prodziekan Wydziału Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy WSB w Toruniu, adiunkt w Instytucie Finansów WSB w Toruniu. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Wydziału Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu....

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Studiuj drugi kierunek:

Chcesz zdobyć drugi zawód lub dodatkowe kompetencje potwierdzone dyplomem licencjata, inżyniera lub magistra uczelni cenionej przez pracodawców? Jeśli jesteś studentem na dowolnym kierunku i roku, w dowolnej uczelni - to oferta dla Ciebie. Obecni studenci studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy mogą studiować wybrany przez siebie kierunek studiów już od 121 zł miesięcznie.

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Informacji i Rekrutacji

Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74
85-719 Bydgoszcz

E-mail: rekrutacja@wsb.bydgoszcz.pl
Tel.: 52 58 29 101/131 +48 734 474 981
Infolinia: 52 521 90 08

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF