Co zyskujesz, studiując informatykę w biznesie WSB?

 •  Zdobędziesz wszechstronne wykształcenie, na które obecnie jest największe zapotrzebowanie. Dziś informatyk musi rozumieć procesy biznesowe i rozpoznawać oczekiwania biznesu. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, jak wspierać je za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

 • Odbędziesz zajęcia prowadzone przez wykładowców - praktyków, którzy przekażą Ci wiedzę na podstawie własnego doświadczenia.

 • Skorzystasz z najnowszych narzędzi informatycznych, na których pracuje się współcześnie w przedsiębiorstwach IT.

 • Wybierzesz specjalność z oferty dostosowanej do rynku pracy. Program jest konsultowany i współtworzony przez partnerów biznesowych z branży informatycznej – czołowych firm z regionu z branży IT.
 • Partnerzy biznesowi i merytoryczni kierunku to: Atos IT Services, Nokia Corporation, Galactica, Sunrise Systems, Ivy Technology Poland, Project Management Institute.
 • Praktyki zawodowe i wizyty studyjne odbywasz w największych firmach z branży IT. 
Studia hybrydowe
 
 • Zajęcia ćwiczeniowe zrealizujesz na uczelni, a wykłady – online, na platformie MS Teams, w czasie których z wykładowcami i kolegami z grupy kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). Dodatkowo skorzystasz z materiałów zamieszczanych na platformie Moodle, w dogodnym dla Ciebie czasie (asynchronicznie).
zdalna8

 

 • Lektoraty oraz seminaria dyplomowe, które odbywają się w wybrane piątki (w godzinach popołudniowych i wieczornych), również są realizowane w formule zdalnej (online).

Hybrydowa forma studiów nie jest związana z sytuacją pandemiczną w kraju.

Laptop
nauka z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania i aplikacji
Krawat
wymiana doświadczenia z praktykami

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 9 lutego
czesne już od
317 zł
267 zł
miesięcznie

Zapisując się do 9 lutego, zyskujesz:

 • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która jest rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego. 

 

Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej. 

 

Promocja dotyczy oferty dostępnej w rekrutacji zimowej. 

Opinie

"Jeżeli oprócz sieci komputerowych, programowania, systemów operacyjnych, baz danych interesują Cię też ekonomia, projektowanie serwisów internetowych, to znalazłeś się w dobrym miejscu! Branża IT rozrasta się w błyskawicznym tempie. Ze względu na rozwój technologii mobilnych, usług świadczonych za pośrednictwem sieci oraz ekspansję międzynarodowych korporacji specjaliści IT znajdują zatrudnienie na całym świecie. Jako menedżer kierunku doskonale zdaję sobie sprawę, jakie umiejętności są potrzebne w tej branży i jakich specjalistów cenią pracodawcy. Już jako student teleinformatyki wiedziałem, że - oprócz twardych umiejętności technicznych - niezbędne jest zdobycie kompetencji biznesowych, które pozwolą na naukę nowych, obecnie poszukiwanych na rynku umiejętności. Dzięki temu, że znam sektor IT jak własną kieszeń, mogę z naszymi partnerami – czyli liderami na tym rynku produktów i usług – współtworzyć nowoczesny program zajęć. Uczysz się od ekspertów odnoszących sukcesy w branży IT, ale także poza uczelnią, w firmach informatycznych. Często to właśnie pracownicy tych firm prowadzą zajęcia i uczą, jak przekładać teorię na praktykę. Ponadto będziesz mógł uczyć się w nowoczesnych laboratoriach."

mgr inż. Cezary Graul

menedżer kierunku informatyka w biznesie, wykładowca WSB

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Wykorzystywać wiedzę z zarządzania, ekonomii, informatyki oraz zdobędziesz wiedzę z obszarów komplementarnych.
Posługiwać się specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym i wykorzystywać je w praktyce.
Wykorzystywać w branży IT wiedzę z zakresu marketingu.
Stosować zasady nowoczesnego funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Architekt systemów informatycznych dla biznesu
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie Od marca
od 341 zł 391 zł
Developer aplikacji mobilnych
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie Od marca
od 341 zł 391 zł
Inżynier systemów bazodanowych i hurtowni danych
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Studia inżynierskie Od marca
od 341 zł 391 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać. 

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Dariusz Kupiec
mgr inż. Cezary Graul

Menedżer kierunku informatyka w biznesie.

Absolwent Teleinformatyki oraz Zarządzania, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym podczas studiów w Dronten University of Applied Sciences w Holandii oraz na Uniwersytecie Kopenhaskim w Danii determinuje jego multidyscyplinarność naukową....

Dariusz Kupiec

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Politechniki Gdańskiej, Akademii Obrony Narodowej w Warszawie i NATO Communications and Information Systems School (NCISS) in Latina, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne, nabyte w ramach realizowanych zadań w Resorcie Obrony...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Studiuj drugi kierunek:

Chcesz zdobyć drugi zawód lub dodatkowe kompetencje potwierdzone dyplomem licencjata, inżyniera lub magistra uczelni cenionej przez pracodawców? Jeśli jesteś studentem na dowolnym kierunku i roku, w dowolnej uczelni - to oferta dla Ciebie. Obecni studenci studiów I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy mogą studiować wybrany przez siebie kierunek studiów na preferencyjnych warunkach finansowych.

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Informacji i Rekrutacji

Budynek A, pokój nr A001
ul. Fordońska 74
85-719 Bydgoszcz

E-mail: rekrutacja@wsb.bydgoszcz.pl
Tel.: +48 539 149 839 +48 539 149 819 +48 734 474 981

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF