Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, władze podjęły decyzję o przeniesieniu wszystkich działów Uczelni oraz wykładowców na zdalny tryb pracy. Oznacza to, iż kontakt z nami będzie możliwy tylko i wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.

 

Nie wstrzymujemy funkcjonowania Uczelni, a jedynie zamykamy budynek. Wszystkie działy obsługowe będą w dalszym ciągu do dyspozycji - zdalnie. Zgodnie z zaleceniami MNiSW, w zakresie kształcenia na odległość, od najbliższego weekendu (20-22 marca) rozpoczynamy prowadzenie zdalne procesu kształcenia na studiach niestacjonarnych, zaś na studiach stacjonarnych od 23 marca. Zajęcia są realizowane zgodnie z zamieszczonym w extranecie harmonogramem i planem zajęć.

 

Obecna sytuacja w naszym kraju jest bardzo trudna i dynamiczna, dlatego o szczegółach dot. organizacji Uczelni będziemy informować na bieżąco, za pośrednictwem platformy extranet lub drogą mailową.

 

Nie rezygnujemy z rekrutacji na rok akademicki 2020/21. Dopełnimy wszelkich starań, aby dostosować cały proces do zaistniałej sytuacji. W dalszym ciągu będziecie Państwo mieć możliwość zapisów online na studia. W tym celu zapewnimy kontakt internetowy oraz telefoniczny z Biurem Rekrutacji WSB w Bydgoszczy.

 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z wybranymi działami. Działy pracują od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Aktualne dane teleadresowe dostępne są w zakładce kontakt lub w extranecie. Dokumenty przesłane pocztą będą przyjmowane w dalszym ciągu przez kancelarię.

 

Wszystkim życzymy zdrowia oraz szybkiego powrotu do normalnego trybu życia.

 

Władze Uczelni

Czytaj więcej