Szanowni Państwo,
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i rosnącym ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia. 
Liczymy, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

 

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zaprasza na darmowe warsztaty z okazji

"Tygodnia Mózgu"

 

Termin: 12.03.2020r., w godz. 11:00-12:45

Miejsce: WSB w Bydgoszczy, sala A103, budynek A

 

Formularz zapisów

ilość miejsc ograniczona

 

 

Warsztaty:

  • Pranie mózgu albo uwodzicielska moc neuromitów | godz. 11:00-11:45

Warsztat poprowadzi: dr Magdalena Zubiel-Kasprowicz


Założycielka Centrum Neuronauk na bydgoskim Wydziale WSB w Toruniu, lingwistka, tłumacz symultaniczny. Autorka pracy doktorskiej poświęconej przekraczaniu tabu seksualności. Obecnie pracuje nad rozprawą habilitacyjną dotyczącą zagadnień neurokomunikacji ze szczególnym uwzględnieniem głębokości przetwarzania informacji przekazywanych za pomocą różnych form komunikatu. Zapalona orędowniczka psychologii pozytywnej, nowej pedagogiki i neuronauk.

 

  • Bóle fantomowe | 12:00-12:45

Warsztat poprowadzi: dr Dorota Ackermann-Szulgit

Neuropsycholog, psycholog społeczny, adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych WSB w Toruniu, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, współautorka publikacji z zakresu neuropsychologii, neurobiologii, psychochirurgii. Obszar Jej zainteresowań naukowych i badawczych to: neuropsychologia, neurodydaktyka, neurodietetyka neurobiologia emocji i empatii, neuroanatomia funkcjonalna płci, neurochirurgia i psychochirurgia, neuroanatomia komunikacji, a także psychologia społeczna. Psycholog praktyk ze znaczącym i bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobywanym przy realizacji badań neuropsychologicznych w licznych ośrodkach i szpitalach.

Czytaj więcej