HR CAFE to cykl bezpłatnych spotkań szkoleniowo-networkingowych dla osób związanych z branżą HR. Odbywają się one od początku 2017 roku i są wspólną inicjatywą Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz FlexHR. Aby dać szerszemu gronu osób szansę na wspólne dzielenie się doświadczeniami, HR CAFE jest organizowane naprzemiennie w Toruniu, Bydgoszczy i od czerwca 2018 - we Włocławku.

 

Kolejne odbędzie się 30 maja br. w godz. 14:00-16:00 w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy.

 

Wizerunek pracodawcy ma wpływ na rekrutację, a sukces w pozyskaniu pracowników ma bezpośrednie przełożenie na nasz biznes.

  • Zatem jak zadbać o dobry wizerunek swojej firmy jako pracodawcy w mediach społecznościowych?
  • Jak nasze działania on-line mogą usprawnić funkcjonowanie działań z obszaru HR? Jak je prowadzić efektywnie i czy jest to kosztowna inwestycja?

Na te inne pytania odpowiedzi udzieli Marta Wachowiak, Senior Employer Branding and Communication Specialist z firmy Mobica.  Z wykształcenia jest tłumaczem i PRowcem. Doświadczenie zdobywała w agencjach interaktywnych i kreatywnych, podczas pracy dla klientów z różnych branż, lokalnych firmach produkujących gry, a obecnie w IT. Ma ponad 8 lat doświadczenia w: tłumaczeniach i copywritingu (marketingowych, PRowych, produktowych, growych, a nawet doktrynach wojskowych), komunikacji, PR i marketingu, współpracy w zakresie namingu, brandingu, koncepcji kreatywnych i kreacji graficznych.

Zapraszamy wszystkie osoby związane z działaniami HR w firmach, instytucjach i organizacjach, niezależnie od ich wielkości.

 

Udział w HR CAFE jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja on-line.

Partner
Czytaj więcej