Chcesz dowiedzieć się, jak w praktyce wyglądają studia w WSB i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? A może wciąż się wahasz i nie jesteś pewien/pewna, który kierunek studiów powinieneś/powinnaś wybrać?
- Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – przyjdź na „Drzwi otwarte" w WSB w Toruniu.


To bezpłatne spotkania stacjonarne, podczas których będziesz miał(-a) okazję porozmawiać z menedżerami kierunków i wykładowcami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskichwziąć udział w wybranych przez Ciebie wykładach, warsztatach, dowiedzieć się, jakie specjalistyczne oprogramowanie będziesz wykorzystywać na zajęciach; i wiele więcej.


Do Twojej dyspozycji będą też nasi specjaliści z Biura Informacji i Rekrutacji, którzy w przystępny sposób opowiedzą, jak przebiega rekrutacja oraz na jakie zniżki i inne benefity możesz liczyć jako student(-ka), a nawet absolwent(-ka) WSB. 

 

W murach uczelni spotkasz też eksperta z Biura Karier, który podpowie, w jaki sposób najefektywniej łączyć naukę w WSB z pracą i na czym polega udzielane przez uczelnię wsparcie w zakresie pośrednictwa pracy, praktyk czy stażów, również tych zagranicznych.


  • Kiedy? 

14 września 2022 r. (środa) w godz. 13:00 - 14:30

  • Gdzie?

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

ul. Młodzieżowa 31a

87-100 Toruń


Zaplanowaliśmy m.in.: lekcję rysunku i malarstwa, pokaz wyposażania laboratorium inżynierskiego czy warsztaty na temat projektowania aplikacji biznesowych.

Nie zwlekaj z decyzją! Odwiedź nas i poczuj klimat studiowania w WSB!
Do zobaczenia!


Zapraszamy do udziału w "Drzwiach otwartych" również uczniów ostatnich klas szkół średnich. W przypadku zainteresowania wydarzeniem i chęci zgłoszenia udziału grupy w wydarzeniu prosimy opiekuna grupy o wypełnienie formularza.

 

Czytaj więcej