Organizacje studenckie i koła naukowe

Jako uczelnia staramy się wspierać Wasze pasje i pomagamy Wam się realizować. Zobaczcie jakie koła naukowe, stowarzyszenia i organizacje działają u nas. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Koło Naukowe Miłośników Architektury, Sztuki i Przyrody AKROPOL

Kierunku Turystyka i Rekreacja

Chcesz lepiej poznać otaczający nasz świat, zrozumieć ciekawą historię sztuki i architektury, poznać bliżej swoje otoczenie – miasto, region Polskę to serdecznie zapraszamy.

Koło organizuje cyklicznie wyjazdy studyjne po regionie Pomorza Zachodniego, Gdańska i Pomorza Wschodniego, Krakowa, a nawet Berlina. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów, nie tylko kierunku Turystyka

Podczas wyjazdów będziecie mogli zobaczyć wiele ciekawych i fascynujących miejsc i obiektów przyrodniczych. Opanujecie umiejętność rozpoznawania stylów w architekturze i sztuce.

W czasie wakacji możecie uczestniczyć w ekspedycji wodnej Flis Odrzański oraz odwiedzać pływając kajakiem ciekawe miejsca obszaru Parku Krajobrazowego Międzyodrza.

 

Kontakt WSB

Menadżer Kierunku

e-mail: naukatur@wsb.szczecin.pl

Sala 500.1

 

Koło Naukowe SALUTEM

Kierunku Bezpieczeństwo w Biznesie i Administracji

Poruszamy się więc w tematyce szeroko pojętego bezpieczeństwa, poszerzamy swoją wiedzę w zakresie służb mundurowych m.in. poprzez współpracę z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie. Działamy aktywnie również od strony organizacyjnej – jesteśmy w trakcie przygotowań dużych projektów o bezpieczeństwie w regionie.

 

Kontakt WSB

Menadżer Kierunku

e-mail: naukatur@wsb.szczecin.pl

Sala 500.1

Koło Naukowe LIDEA

Kierunku  Logistyka i Zarządzanie

Organizujemy wizyty studyjne w przedsiębiorstwach celem wzbogacania wiedzy o logistyce i zarządzaniu. Uczestniczymy w konferencja i kongresach.

 

Kontakt WSB

Menadżer Kierunku

e-mail: naukatur@wsb.szczecin.pl

Sala 500.1

Redakcja Gazety Studenckiej ZALKA

Dostępna dla wszystkich kierunków

Redakcja, to awangardowe, twórcze i kreatywne miejsce ludzi niepokornych, o niespokojnej duszy, którym się chce spotykać.  U nas spotkasz innowacyjność oraz nieszablonowość. Nasz zespół składa się z ⁠ publicystów,  literatów, ⁠ naukowców, fotografików, pasjonatów, hobbystów,  ludzi z talentem, obdarzonych oryginalnością, pomysłowością, talentem oraz wyobraźnią.

 

Kontakt WSB  

Redaktor naczelny 

e-mail: zalka@wsb.szczecin.pl

 

 

Koło Naukowe COGITO

Kierunku Pedagogika i Psychologia

Świat studentów dzieli się na 2 grupy – pierwsza z nich „Zakuj, zdaj, zapomnij" i druga, bardziej aktywna, która ma ambicje na coś więcej, niż tylko studiowanie. Tych ambitnych (nie dyskryminujmy - Ci pierwsi też są mile widziani!) na poszerzenie własnych kompetencji z zakresu nauk społecznych: psychologii, socjologii, pedagogiki,  resocjalizacji i wielu innych.

 

Kontakt WSB  

Menadżer Kierunku 

e-mail: cogito@wsb.szczecin.pl

Sala 500.1

 

Samorząd Studencki Wydziału Ekonomicznego

Reprezentuje wszystkie kierunki

To najważniejsza organizacja studencka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie. Do głównych jego zadań należy:

  •     reprezentacja studentów przed Władzami Uczelni
  •     czynny udział w posiedzeniach Konwentu, Senatu, Komisji Stypendialnej oraz  Komisji Dyscyplinarnej.

Ponadto Samorząd co roku wraz z innymi regionalnymi uczelniami współorganizuje imprezy integracyjne dla studentów.

 

Kontakt WSB 

Przewodniczący Samorządu

FB: https://www.facebook.com/StudenciWSBszczecin/

Sala 500.1