Już 29 września odbędzie się spotkanie z wyjątkowym sportowcem – Mateuszem Kusznierewiczem. Tematem wykładu VIP będzie „Work Life Balance”.

 

Wystąpienia Mateusza Kusznierewicza należą do tych, które na długo zapadają w pamięci i często stają się inspiracją dla słuchaczy. Sportowiec chętnie dzieli się swoim doświadczeniami i przykładami z życia. Tym razem, spotkanie będzie związane z tematem Work Life Balance. Każdy z nas na co dzień spotyka się z koniecznością godzenia życia prywatnego z pracą. Jak to robić dobrze? Jak zarządzać zadaniami, spotkaniami, obowiązkami, czasem, dietą i życiem?

 

Przełożenie sprawdzonych w sporcie praktycznych metod na zastosowanie w biznesie i karierze zawodowej, oraz liczne przedstawiane przez Mateusza Kusznierewicza przykłady, zachęcają do opracowania własnej strategii rozwoju osobistego i motywują do działania.

 

Termin: 29 września 2021 r., godz. 18:00

Miejsce: WSB w Szczecinie, ul. Śniadeckich 3, aula - sala 302 (piętro III)
Temat wystąpienia: „Work Life Balance - zarządzanie zadaniami, czasem i życiem".

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy:

ZAPISZ SIĘ

 

Mateusz Kusznierewicz:

Sportowiec. Najbardziej utytułowany polski żeglarz. Pierwszy Polak, który zdobył medal olimpijski w żeglarstwie. Mistrz olimpijski z Atlanty. Brązowy medalista igrzysk w Atenach. Pięciokrotny uczestnik igrzysk olimpijskich. Wielokrotny mistrz Europy, mistrz świata. Laureat najwyższych odznaczeń państwowych.

Zaangażowany w działalność społeczną i biznesową. Pomysłodawca i twórca m.in. Programu Edukacji Morskiej oraz wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna. Komandor Zlotu Żaglowców Baltic Sail. Założyciel Fundacji Navigare, realizującej m.in. programy Rozwijamy Talenty i Spełniamy Marzenia oraz rejs dookoła świata. W ramach działalności biznesowej pracuje w Olivia Business Centre, prowadzi działalność turystyczną pod marką Akademia Kusznierewicza.

W branży nowych technologii powołał zespół i stworzył urządzenie oraz oprogramowanie o nazwie ZOOM.ME. Jest również inwestorem w firmie Eventory. Miłośnik gry w golfa. W listopadzie 2013 roku uhonorowany Nagrodą 20-lecia Polskiego Związku Golfa, jako ambasador tej dyscypliny w Polsce.

 

ZAPISZ SIĘ

 

Czytaj więcej