Nasza uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku pracy i stale rozbudowuje swoją ofertę edukacyjną. Przyszli studenci mają do wyboru naukę na kierunkach (również dofinansowanych z UE), dzięki którym uzyskają wysokie kwalifikacje, zdobędą praktyczną wiedzę i doświadczenie w czasie warsztatów i ciekawych case studies.

 

W ofercie studiów licencjackich znalazł się nowy kierunek „Marketing i sprzedaż”. Wykłady dla studentów poprowadzą eksperci z branży. W programie studiów m.in.: obsługa narzędzi marketingowych takich jak: programy monitorujące działania w Internecie, systemy zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, programy do tworzenia grafik. Wśród specjalności są do wyboru m.in. Content marketing – tworzenie treści marketingowych, E-handel i sprzedaż w nowych mediach, Strategie i techniki sprzedaży. 


Absolwentom wszystkich uczelni, którzy planują kontynuację nauki na studiach magisterskich, WSB w Szczecinie oferuje dwa nowe kierunki:

  • Pierwszym są Finanse i Rachunkowość - warto zaznaczyć, że Wyższa Szkoła Bankowa posiada 20 letnie doświadczenie w kształceniu finansistów.
  • Drugim jest Logistyka, która doskonale wpisuje się w obecny, lokalny rynek pracy. W Szczecinie i okolicach nie brakuje centrów logistycznych również międzynarodowych firm. 

Kandydaci wybierający studia I i II stopnia mają do wyboru kierunki współfinansowane w ramach dwóch projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego. Na każdym kierunku można wybrać jedną z dwóch atrakcyjnych specjalności. Wśród dofinansowanych studiów licencjackichFinanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Zarządzanie online, a na liście kierunków inżynierskich znalazły się Informatyka i Logistyka. Z kolei wybierając dofinansowane studia II stopnia można liczyć na współfinansowanie kierunku Zarządzanie.

Ilość miejsc umożliwiających udział w projektach jest ograniczona, a zgłoszenia są przyjmowane są poprzez zapis on-line i złożenie dokumentów w naszym Biurze Rekrutacji do 28 lipca 2019 r.


W ofercie naszej uczelni znajdują się również nowe kierunki studiów podyplomowych, a wśród nich m.in.: Employer branding, Zarządzanie innowacją. Design Management, Master Sales - Akademia menedżera sprzedaży z zarządzaniem Agile, Start-up w biznesie, oraz kierunki pedagogiczne. Studia podyplomowe w WSB to praktyczny program kształcenia oraz doświadczona kadra dydaktyków. Na kierunku Employer branding, wśród wykładowców jest ekspert z branży marketingu i EB, a także strateg marki – Paweł Tkaczyk. Absolwent tego kierunku zdobędzie wiedzę jak budować i zarządzać wizerunkiem firmy, oraz będzie potrafił projektować i wdrażać kampanie wizerunkowo-rekrutacyjne, które są niezbędne by przyciągnąć nowych kandydatów obecnego „rynku pracownika”. 

 

Zapraszamy do WSB w Szczecinie !

Czytaj więcej