Szkolenia

Oferowane przez Biuro Karier szkolenia jeszcze lepiej przygotują Cię do wejścia na rynek pracy. Ich tematyka skupiona jest najczęściej na wyznaczaniu celów, efektywnej  komunikacji, rozwiązywania  konfliktów, zarządzania czasem, niektóre ze szkoleń nauczą Cię także technik sprzedaży.
 

Najbliższe szkolenia Biura Karier

Uścisk dłoni
Nowoczesne techniki sprzedaży

Szkolenie odbędzie się w środę 29 stycznia, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy zamknięte.

Książka
Praca dyplomowa - jak ją perfekcyjnie edytować?

Szkolenie odbędzie się w środę 12 lutego, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy zamknięte. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Karier.

Organizacja
Zarządzanie zespołem

Szkolenie odbędzie się w środę 15 kwietnia, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyślij zgłoszenie!

Projekt
CV - jak je przygotować, na co zwrócić uwagę

Szkolenie odbędzie się w środę 20 maja, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyślij zgłoszenie!

Zastosowanie metod kreatywnych w rozwiązywaniu problemów

Szkolenie odbędzie się w środę 10 czerwca, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wyślij zgłoszenie!

Krawat
Daj się zrekrutować! Czyli jak skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej

Szkolenie odbędzie się w środę 11 marca, godz. 16:30 w Wyższej Szkole Bankowej w Opolu. Szkolenie jest bezpłatne, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy zamknięte. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Karier.

Doradztwo

Poszukujesz pracy lub zastanawiasz się nad wyborem ścieżki kariery zawodowej? Jako student WSB możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy doradcy zawodowego.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia doradcy?

Specjalista ds. Rozwoju Kariery pomoże Ci m.in.:

 • sprawdzić  poprawność  dokumentów aplikacyjnych lub pomoże Ci je zredagować,
 • przygotuje Cię do procesu rekrutacji,
 • określi priorytety: rodzaje, miejsca, charakter pracy oraz sposobów jej poszukiwania tak, by Twoja skuteczność na rynku pracy wyraźnie się podniosła,
 • zdiagnozuje predyspozycje zawodowe z wykorzystaniem testów,
 • pomoże Ci stworzyć indywidualny plan rozwoju zawodowego.
   

Jak znaleźć pracę? Z nami to łatwiejsze!

Postępuj według poniższych wskazówek:

 • zgłoś swoją kandydaturę do Biura Karier. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami pracy sprawdzaj je na bieżąco  po zalogowaniu się w Extranecie. 
 • rób następny krok - wiele firm składa interesujące oferty pracy bezpośrednio do Biura Karier WSB. Na prośbę pracodawców Biuro przygotowuje listę osób spełniających ich oczekiwania lub samodzielnie przeprowadzi rekrutację.
 • jeśli jesteś w gronie osób spełniających kryteria danej firmy, pracownik Biura skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Coaching

Coaching to skuteczna metoda wspierania rozwoju pracowników. Studenci Wyższej Szkoły Bankowej za pośrednictwem Biura Karier mogą wziąć udział w bezpłatnych sesjach coachingowych, które pomagają im:

 • wyrobić nowe nawyki
 • zmienić ograniczające przekonania, które przekładają się na blokady w uczeniu
 • być zmotywowanym 
 • świadomie planować przyszłość
 • formułować cele życiowe i realizować zamierzenia.