Czym się zajmujemy?

Biuro Karier pomoże Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwi odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Wyższą Szkołą Bankową, a także wesprze w poszukiwaniach stałej pracy lub da Ci możliwość przekwalifikowania. Nawiązujemy stałe kontakty z pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Współpracujemy aktualnie z ponad tysiącem pracodawców z całego województwa.   

Biuro Karier utworzyliśmy z myślą o naszych studentach oraz absolwentach. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w zakresie pośrednictwa pracy, praktyk, staży czy jeszcze szerszym rozwojem kompetencji to w Biurze Karier znajdziesz niezbędną pomoc w tym zakresie. Głównym naszym zadaniem jest przygotowanie Cię do wejścia na rynek pracy oraz znalezienie jej na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

Inez Pomorska-Jarząb

Studia to inwestycja w przyszłość! Wykształcenie jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na możliwość znalezienia pracy i późniejszego awansu w strukturach firm i instytucji. Warto więc, decydując o wyborze kierunku, wziąć pod uwagę również praktyczny wymiar kształcenia i już w trakcie studiów podejmować dodatkowe aktywności! W WSB masz możliwość uczestnictwa w dodatkowych kursach kompetencji miękkich i warsztatach networkingowych, nauczyć się pracy systemem projektów, a także skorzystać z wyjazdów zagranicznych. Wszystko po to, by rozbudować możliwości Twojej ścieżki kariery. W Biurze Karier pomożemy Ci także zorganizować staż, praktykę zawodową, wesprzemy w poszukiwaniach pracy i przygotowaniach do jej podjęcia. Dzięki WSB czas studiów wykorzystasz w 100%!

Inez Pomorska-Jarząb

Kierownik Biura Karier

Na co możesz liczyć?

Uścisk dłoni
oferty pracy

otrzymasz dostęp do ofert pracy za pośrednictwem Extranetu, tablicy ogłoszeń na uczelni, lub odwiedzając Biuro Karier.

Projekt
profesjonalne CV

wesprzemy Cię w napisaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i pomożemy w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych na różnych poziomach zaawansowania.

Organizacja
wizyty studyjne

będziesz miał możliwość wzięcia udziału w wizytach studyjnych w siedzibie firmy, podczas których pracodawcy zaprezentują Tobie działalność firmy, możliwości pracy i kariery, oferowane stanowiska i warunki zatrudnienia.

Krawat
konsultacje

będziesz mógł liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu poszukiwania pracy, jak również skonfrontować swoje plany podczas konsultacji z doradcą zawodowym.

sesje coachingowe

uzyskasz możliwość udziału w indywidualnych sesjach coachingowych. Wyrobienie nowych nawyków, zmiana ograniczających przekonań, które przekładają się na blokady w uczeniu, motywowanie, świadome planowanie przyszłości, formułowanie celów życiowych i realizowanie zamierzeń to kluczowe cele coachingu dla studentów

Dyplom
szkolenia i warsztaty

weźmiesz udział w bezpłatnych szkoleniach/warsztatach pomagających w wejściu na rynek pracy z obszaru  m.in. wyznaczania celów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży, rozwiązywania konfliktów, zarządzania czasem.