MBA Day już 12 września

Zapraszamy na kolejne zajęcia otwarte 12 września 2018 roku o godzinie 16:00 w hotel Radisson Blu w Gdańsku, sala Rezydent 1.

Program MBA Day:

16:00 – 16:20 – rejestracja uczestników
16:20 – 16:40 – powitanie i przedstawienie oferty
16:40 – 17:00 – studia MBA oczami słuchaczy
17:00 – 17:45 – wykład „Czy roboty zabiorą mi pracę? Jak szlifować najważniejsze kompetencje XXI wieku”, Piotr Bucki – wykładowca na studiach MBA
17:45 – 18:15 – networking przy kawie – spotkanie z przedstawicielami Biura Programu MBA i doradcami edukacyjnymi.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 
Kontakt z Biurem Programu MBA: mba@wsb.gda.pl.

Kilka słów o prowadzącym:

Piotr Bucki – od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life's a pitch and then you die”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

Temat wykładu:

Do 2030 zniknie wiele zawodów, w kierunku których teraz kształcą się studenci. Czy to oznacza, że nie znajdą pracy? Niekoniecznie! Jeśli nauczymy ich podejścia eksperymentalnego do swoich zasobów i wpoimy kluczowe kompetencje, to nie będą musieli konkurować z robotami. Wykorzystajmy to co w nas najbardziej ludzkie i wyjątkowe – human skills. Skoro robotyogrywają nas w szachy i go, uczmy się jak grać w bierki, które wymagają sprytu, elastyczności i odporności. Tymi „bierkami” są umiejętność motywacji, automotywacji, kreatywność, umiejętność budowania relacji i komunikacja, na poziomie którego robot nie zrozumie. Tej walki nie wygramy silą, lecz sprytem i wytrwałością.

23-08-2018