Już 27 czerwca br. Wyższe Szkoły Bankowe zapraszają na wykłady, które poprowadzą influencerzy - Kasia Mecinski z kanału Fifty na Pół, i Daniel Rusin znany jako Reżyser Życia. Twórcy internetowi wejdą w role wykładowców i podzielą się swoją praktyczną wiedzą, a publiczność będzie mogła ich ocenić i zdecydować, komu przyznać 17 tys. zł na cel charytatywny.

 

Wyższe Szkoły Bankowe zaprosiły popularnych twórców internetowych, tzw. influencerów, do poprowadzenia gościnnych wykładów dla maturzystów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych. W gronie słuchaczy zasiądą też wykładowcy WSB, którzy tym razem zamienią się rolami ze studentami i będą uważnie słuchać prowadzących, a następnie przystąpią do kolokwium sprawdzającego wiedzę.

 

Tematyka wykładów obejmuje obszar filologii angielskiej i rozwijania kariery zawodowej za granicą oraz marketingu i technik tworzenia filmów, które mają za zadanie trafić z przekazem do jak największej liczby odbiorców.

 

Wykłady odbędą się 27 czerwca br. o godz. 13:00 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, będzie w nich można uczestniczyć na miejscu lub online, oglądając relację na żywo.

 

Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy się zapisać przez stronę www.wsb.pl/praktycznienajlepsze.

 

17 tys. zł na cel charytatywny

 

Wykłady to okazja dla fanów, by nie tylko spotkać się osobiście z gwiazdami Internetu i posłuchać ich wystąpień, ale też zrobić coś dobrego. Po wydarzeniu w dniach 28.06-04.07 odbędzie się głosowanie widzów na influencera, który najlepiej spisał się w roli wykładowcy.

 

Głosowanie będzie prowadzone online na stronie www.wsb.pl/praktycznienajlepsze, zwycięski influencer otrzyma od WSB 17 tys. złotych do przekazania na cel charytatywny – wybraną wcześniej przez siebie organizację.

 

Za oddany głos uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane przez Kasię Mecinski i Daniela Rusina poradniki dotyczące tematyki poruszanej podczas ich wykładów.

 

Więcej o influencerach:

 

Kasia Mecinski jest Amerykanką polskiego pochodzenia mieszkającą w Japonii. Na swoim kanale Fifty na Pół w serwisie YouTube udostępnia filmy związane z jej podróżami oraz z zagadnieniami lingwistycznymi. W WSB poprowadzi wykład pt. „Czy American Dream to pic na wodę?”, podczas którego opowie o zastosowaniu języka angielskiego w biznesie oraz odwoła się do osobistych doświadczeń i przemyśleń wynikających z życia i pracy w USA, Brazylii, Japonii i Polsce.

 

Prelekcję z pogranicza zastosowania social mediów w biznesie oraz multimediów i grafiki komputerowej pt. „Viral na 8 mln wyświetleń za 100zł? Tajniki jak zrobić video, które zobaczą miliony” poprowadzi Daniel Rusin, zanany w sieci jako Reżyser Życia. Daniel Rusin publikuje w serwisie YouTube relacje z przeprowadzanych przez siebie eksperymentów społecznych, sond ulicznych oraz prowokacyjne i skłaniające do refleksji filmy krótkometrażowe dotyczące ważnych społecznie tematów.

Czytaj więcej