Przez ostatnie tygodnie, działy obsługowe pracowały zdalnie i były do Waszej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Zgodnie z zachowaniem zasad sanitarnych, do pracy stacjonarnej wróciły i są dla Was dostępne na miejscu: Dziekanat, Biuro Karier i Praktyk, Biblioteka, Dział szkoleń oraz Dział Studiów Podyplomowych i MBA. Przed przyjazdem na uczelnię, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranym działem, aby umówić dzień i godzinę spotkania.

 

Godziny pracy poszczególnych działów znajdziecie w zakładce Kontakt. W przypadku, gdy chcecie wyłącznie dostarczyć dokumenty - zachęcamy do korzystania z wrzutni Biura Rekrutacji, Biura Karier i Praktyk oraz Dziekanatu, które znajdują się w holu głównym budynku przy ul. Sportowej 29.


Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli Was zobaczyć. Cały czas najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, dlatego prosimy, abyście podczas wizyt, przestrzegali wszystkich wyznaczonych norm sanitarnych, które pomagają chronić nas wszystkich. Decydując się na odwiedzenie naszej uczelni, pamiętajcie o: dezynfekcji rąk, zachowywaniu dystansu oraz używaniu maseczek. Zwróćcie uwagę na instrukcje dotyczące odpowiednich zachowań, tak aby każdy z Was mógł zrealizować cel swojej wizyty w bezpieczny sposób.


Jeżeli w ciągu ostatnich dni: mieliście kontakt z kimś chorym, albo macie objawy przeziębienia takie jak temperatura czy kaszel, zostańcie w domu i skontaktujcie się z nami, za pomocą e-maila bądź telefonu. Pamiętajcie, że wszystkie zasady zostały wprowadzone w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.


Numery telefonów oraz adresy e-mail do poszczególnych działów możecie znaleźć na stronie Internetowej naszej uczelni: https://www.wsb.pl/chorzow/kontakt


Informacje o otwarciu kolejnych działów będziemy Wam przekazywać na bieżąco. 
Do zobaczenia!

 

Czytaj więcej